Display: All
Dzień dobry! Zazamka karmi swoje głodomorki 😂
Zazamka wtargała solidny posiłek
Wilda karmi
Na Anwilu 3 samiczki ...
1 Bookmark
1
Jak się rozpoznaje płeć u małych sokołów?
eevik
Po ogólnej wielkości pisklaków ale też po wielkości ich łap. Samiczki są większe, samczyki mniejsze.
Czyli tak na oko 😜
eevik
Nie jestem ekspertem. Może są jakieś inne metody sokolnicze.
Super ♥️
Edyta75
Ale super!!! 🥰🥰🥰
Amika
Można będzie potem pożenić te włocławskie 😁 a nadmiarowego wyślemy w Polskę 😁
Identycznie pomyślałam 😁nawet miałam teraz napisać ....pary są ,a nadmiarowy dawaj na Wałbrzych 😁
😆
elik
może byłyby 4, gdyby nie ta kraksa z jajkiem
Rany gdzie są te maluchy? Pod kamerą czy wciąż na obrączkowaniu?
pod kamerą
Jak można nazwać sokoła Fajans
Lizka
Chodziło mi po głowie zgłoszenie propozycji imienia Diuna ale... film mi się średnio podobał, więc dałam sobie spokój ;) Natomiast nie można zapominać o tym, że każdy ma inny gust. Mnie się np. podoba imię Granulka. Sama takie imię wymyśliłam i zgłosiłam kilka lat temu w Policach.
muriel
Arrakis mi się podoba, może i skomplikowane, ale ładne, szkoda, że mało głosów ma.  Gdyby we Włocławku byłaby samiczka, pewnie byłaby Diuna w propozycjach ;)
elik
ja zgłosiłam Diunę w Toruniu, może tam jaka samiczka będzie
buber
Ostatnia młoda Iskierki dostała Granulka na imię.🥴
jolajola
o? załapał się do głosowania mój Kulin, to wieś w pobliżu Włocławka
Andrya
Szkoda, że nie ma propozycji KEPUCZ, od razu miałoby to imię mój głos 😁
Violetta
Andrej , Keczup??? to są piękne drapieżne ptaki, Króle nieba, wojownicy, maszyny, a Ty chcesz imię Keczup???
Baszka
Czy to miał być KECZUP, jeśli tak to ma duże szanse na zgłoszenie w przyszłym roku
Nie wiem co gorsze, to czy Żanklod z poprzedniego sezonu 🫣
Gawi
KGHMEK  KGHMKA
😆
buber
Głogów prowadzi jak chodzi o łamanie języka FF.
Gawi
trzeba teraz głosować na Bossa bo idzie łeb w łeb z tym fajansem
Gawi
zanosi się na fajanasa, zawsze pozostanie do użytku nr obrączki
Elcik
Też mnie to zastanawia. Ale kiedyś już był w głosowaniu Fajans i teraz dalej to samo.
Swoją drogą Czajnik też chyba nie lepszy😂
A Kocioł w tamtym  roku '? dla mnie szok !!!!!!
niza
Nie wspominając już imion z Kawęczyna z zeszłego roku. Z szacunku do tych zwierząt nawet nie jestem w stanie ich napisać, to jest dopiero nieporozumienie.
Gawi
To jest obraza dla sokoła, i zniewaga przez zgłaszającego oraz komisji, że coś takiego wystawiła do głosowania. Nawet producent tych fajansów we Włocławku powinien mieć odrobinę zdrowego rozsądku
Gawi
A w swojej ofercie fabryka nawet nie ma sokoła( chodzi i figurki)
Czy wiadomo jaka płeć maluchów
Basiula
W Anwilu oczywiście
Gdzieś można obejrzeć relację z obrączkowania itd ? Jest jakiś profil na fb albo yt?
tiga8
Jest na Fb Falcofani
Ja oglądałam od początku do końca. Od 9:40 czekałam aż przyjdzie Pan po maluchy. Więc to co się działo w budce (a nie dużo się tam działo) to widziałam. Chodzi mi raczej o relację z dołu, z zakładania im obrączek, określanie płci itd.🙈
niza
Czasami jak są we dwójkę to dostajemy więcej fotek, ale nagrania to raczej nie będzie. W niektórych gniazdach czasami kamery na zewnątrz są przestawiane i kierowane na obrączkowanie. Także polecam śledzić też inne obrączkowania :)
elik
i już po akcji, koniec
niza
Jeden z nich ma obrączkę 3ES
wracają
chociaż raz inny widok na Anwilu, mają tam kawał lasu za budką
Las, pola, Wisła - piękne tereny :)
pierwszy do wora, reszta wrzeszczy
www.peregrinus.pl
Announcement
"Postaw kawę" ekipie obrączkującej młode sokoły w ANWILu. 😂
Przekaż datek...
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
1 View
1
Antonówka
"Postawię kawę" da się też przez internet ;) Tylko nie wiem, jak później wygląda rozliczanie się z US z takich darowizn 😆 https://buycoffee.to/
www.peregrinus.pl
Nie ma co komplikować sobie życia. Datek min. 20 PLN na naszej stronie i kawę można stawiać... 👍
katarzyna.s
Cudowna robota panowie 😍. Jesteście wielcy. Kawka poleciała 😁
Ale krzyczą 🫣
buber
Jeden ninja  udaje, że go nie ma.
😆
Och jaki krzykacz 😅
niza
Najlepszy jest ten z przodu, nic sobie nie robi z obecności człowieka :)
katarzyna.s
mina jak rasowy celebryta na ściance 😃
More