Display: All
Słupsk , pustułka w budce modzi sobie dołek 😊
Para pustułek w budce gawędzi
Dziś obserwowałam je przez lornetkę, nie tak dawno temu samiec przyleciał z gryzoniem, oczekując z prezentem na samicę 😁
Dzisiaj też widzę pustułkę samca na poręczy , super , może budka będzie zasiedlona w tym roku 😊
Zobaczymy, może coś z tego będzie 😁
Pustułka na podeście
Edit: właśnie doszło do kopulacji pary pustułek 🙂 
Czy to możliwe, że wykorzystają tę budkę na gniazdo?
To gniazdo jest puste?
29 Views
29
Octopus
Tercja zostawiła nam straszny śmietnik.👿
Gawi
Tak, Tercja była samotna, przeniosła się do Redy
Coś
 Się stało Samicą
68 Views
68
elik
a stało się, poleciała do Redy, związała się z Kaszubem i już ma 3 jajka
daro40-40@o2.pl
Dzięki
Mam pytanie Co się stało Samicą
58 Views
58
77 Views
77
jotesz
W Słupsku to tylko jadalnia bez obługi sprzątającej.
Krótka wizyta pustułki.
82 Views
82
To nie tak miało być. To Kaszub miał przylecieć do Słupska.  Wymiękam już. Do Słupska na podgląd zajrzę tylko czasami i tylko po to, żeby ewentualnie poprawić kamery po resecie, bo jedna z nich nieciekawie się ustawia. Dobrze, że to jednak nie Falka będzie gospodynią , ale do Redy też nie zajrzę bo się zabuczę 😭😭😭
156 Views
156
elas59
Jeżeli to Tercja jest w Redzie , to Ja jestem ostatnim który zrobił Jej zdjęcia z pobytu w Słupsku ostatniego wieczoru  😂😂 😂
tiga8
I wąs to jest najważniejsze
elik
100 % pewności nigdy nie będzie ale można się posiłkować takimi wskazówkami jak podobny rysunek głowy, upierzenia, brak obrączek oraz to, że przestała pokazywać się w Słupsku
Amika
Ja się zastanawiam skąd ta Wasza pewność, że to Tercja?
To nie jesteś Amika jedyna ........która tak uważa...
elik
a wpadł ktoś na to, że może Tercja w Słupsku miała już słonek po dziurki w nosie ? 😉
Gawi
Koszalin miał dzisiaj nieproszonego gościa, może trafi do Słupska to niedaleko
niza
Może to marne pocieszenie, ale wiadomo, że żyje. Znalazła sobie nowego partnera. Może i doczeka się potomstwa jeszcze tego sezonu. W Wałbrzychu jak Helga zniknęła to długo nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Do dziś nie wiadomo co się stało. Trzeba zakładać, że nie żyje. A tutaj jest zupełnie inna sytuacja...
niza
...Musimy mocno trzymać kciuki za to, że każde wolne gniazdo doczeka nowych rezydentów. I w Słupsku i Wałbrzychu też.
oczami.ptakow
Nie ma co przekładać naszych uczuć na sokoły. Poza tym nie oczekiwałbym, że nagle samiec mający budkę i dobry teren łowiecki ni z tego ni z owego ruszy na 90 kilometrową wycieczkę 😉 To jednak domena samic. A Słupsk doczeka się sokołów, bo nad morzem jest ich coraz więcej i prędzej czy później któryś na ten komin trafi.
Tercja spędziła noc w Stupsku ostatniej nocy, około godziny 5.30.
120 Views
120
elik
dystans między Słupskiem a Redą to 94 kilometry
elik
jeśli nie pokaże się w Słupsku to znaczy, że Tercja jest w Redzie
Iwona65
To Tercja w Redzie 😭
Co się stało ze Zjawą i Skiperem?
110 Views
110
Dziękuję
Znaleźli sobie (mam taką nadzieję) lepsze miejsce. Zjawa zniknęła niedługo po tym, jak Engin opuścił gniazdo, Skiper trochę później się ulotnił.
Tercja na daszku
117 Views
117
Tercja na poręczy
101 Views
101
More