Display: All
Kawalerka już w całości upierzona, "odpuszkowana", kiedy toto tak wyrosło?
MPEC, =  tak sobie tylko siedze... na kracie 😊
monikam54
Być albo nie być , o to jest pytanie 🤣
Wincent na kracie
ładne imiona  mają chłopaki ...👍
Niesamowite jak nieśmiało próbują wzbijać się w powietrze :D
Zazamka "pogadała".... widać dwoje młodych baardzo zamyślonych... plus niespodzianka
Ciekawe czy to była zachęta czy ostrzeżenie? :)
Marlena72
Zazamka fruuu... jeden  młody  na kracie
Dwa młode na kracie
Boss na stanowisku. Strażnik Teksasu 😉😁
można głosować na Anwilu
Na MPEC nie ma obrazu z kamery wewnętrznej, jest tylko dźwięk.
Edyta75
U mnie też 😔
jeden gieroj na końcu kraty
Podwieczorek w MPEC u.
Młodzież u Zazamki już imienna, pora na naukę latania.
powsinoga
Kilka dni i melisa znów będzie potrzebna 😂
A tak dla początkującego - wyjaśnienie: jest ryzyko, że się młodzież w trakcie nauki rozbije? Czy to już tak instynkt działa że skacze i już potrafi?
Antonówka
Najczęściej startują, gdy są już do tego przygotowane. Ale zdarzają się przypadkowe wyfrunięcia/wypadnięcia. Wtedy czasem udaje im się wylądować gdzieś niżej. Sama za krótko obserwuję i nie pamiętam, czy były jakieś śmiertelne upadki. W późniejszym okresie się takie zdarzały, np. rozbicie o budynek, albo zagłodzony ptak znaleziony na ziemi.
Własnie - kiedy się spodziewać szkoły latania? to są dni czy już godziny, kiedy się rzucą w przepaść? :)Bo jeden wygląda jakby się przymierzał :)
Na MPEC strażnicy wejścia 😄
Jacy już piękni młodzieńcy. Zaraz będą startować, jeszcze parę dni...może tydzień, może dwa😁
7ER na progu łapie promyki 🌞. Wyleguje sie, 
 vis a vis  Zazamka.
More