Display: All
Mały ma już obrączki?
buber
Nie.
Jus Sza
A będzie miał?
karmienie, z tym, że młody pod kamerą
Samica przyniosła bardzo duży obiad, a chłopiec w końcu mógł się najeść do syta.
Maleństwo w końcu wyszło spod kamerki 🥰
Co z maluszkiem? Nie widzę go
Edyta75
Wg zapisu24 siedzi pod kamerą
Dzięki za odpowiedz, już martwiłam się 😘
elik
pod kamerką, ostatnio to jego ulubiona miejscówka
Dzięki za info, martwiłam się 😘
jedynak dostaje do dzioba
karmienie
Maluszek wygrzewa się na słoneczku 🥰
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jaki progres zaliczyła ta samiczka jako mama
Kochani, co z maluszkiem?
Inspe
Mała głogowianka ma tyle samo dni co najmłodsze z Gdyni ( bo ja typuję, że to samiczka)
niza
Uczy się. Fajnie, że zaskoczyła o co chodzi w sokolim macierzyństwie 🥰 A maluch już też coraz większy więc łatwiejszy w "obsłudze" 😉
Napatrzeć się nie mogę jak ta mama czule karmi swoje pisklę 🥰
Inspe
Tak, wogóle okazuje mu czułość, całuje i podszczypuje i dziób swój wtyka w jego dzióbek
Teraz schował się w "spiżarni". Ciekawe co zrobi samica jak wróci?
mały leży na progu 😲
😮
Inspe
Jaka mądralińska, deski nagrzane!! 🍀😘 Fajna jest.
elik
poczłapał tam przed 11-stą bo było tam słońce a siedział w budce sam, bez grzania
Młody w Głogowie chowa się pod mamę ,jak niegdyś Granulka pod Iskierkę 💕
widać po małym, że kolacja była udana
ho, ho ale maluch ma pokaźne wole
Daro666
wczoraj też takie miał ... i przedwczoraj
Inspe
Dzisiaj kończy 14 dni 🍀😁😘
Aż miło popatrzeć na to niebożątko.
More