Display: All
Gdzie ty jesteś czwarty z braci? 🤔 Trzech przy Zazamce było...
Inspe
Czasami wracają, ale gdy już wzmocnią się i nabiorą sprawności lotniczych. Teraz samiec ma więcej pracy, powinien przejąć opiekę nad podlotem w terenie. Dokarmiać będą obydwoje rodzice, ale muszą go zlokalizować. Zazamka wraca do gniazda dzisiaj bardzo często.
helenabrdys@gmail.com
Czy jak ten jeden odleciał to wróci do gniazda, a jak nie to czy Rodzice nadal go będą gdzieś tak dokarmiać ?
Inspe
Już go nie ma. Poleciał.Kręciłam film w środku podczas samokarmienia. Potem przybyła Zazamka,  samce dwa wystartowały do niej na podest,  a tylko jeden wrócił do środeczka gniazda. Zazamka to widziała.
Antonówka
Ciekawe, czy wylot świadomy był, czy tak z rozpędu wyszło...
Inspe
Tak z rozpędu. Tam było szaleństwo jak Mamę zobaczyły, to do niej wyskoczyły. Zazamka widziała odlot pierwszego.
Antonówka
Ehhh. Na tyle duże są, że taki gamoń już powinien gdzieś spokojnie wylądować. No i się zaczęło... 😮‍💨🫣
😮
Aż w końcu matka jedzenie przyniosła, to teraz milusue ptaszki są :)
Jakie dzieciory niedobre, matkę z domu wyganiają😁🤪
Edyta75
Bidula wysiedziała, dbała, wychowała, jedzonko pod nosek przynosi a te diabły takie niedobre 😜🤪
Pojadły chłopaki, i z dziobem na matkę od razu... a potemdo ćwiczeń...
Marlena72
Brakuje mi kompletu braci....🤔  widzę trzech  niepokornych 🤔
Zazamka karmi, w Toruniu nawet słyszą 😂
Edyta75
Trzech zajada a jeden się przygląda 🙄
Dzień dobry! Łobuzy na MPEC'u pięknie ćwiczą skrzydła🥰
Zazamka karmi jednego w domku. Lekcji ciąg dalszy...
buber
Nie ma to jak mamunia da jeść.😄
buber
Marlena72
Jest przy kamerze
Zazamka biegusiem "szykowała" w domku gotowca dla młodych 😊 Nauka trwała krótko,ale  lekcja odrobiona 👌. Orkan, Wincent, Pazur, Boss samodzielnie jedzą. Zazamka z kraty, czujnie obserwuje
Chłopaki ostro powietrzne ćwiczenia odprawiają...
Zazamka na kracie 🌞
W anwilu też karnienie
Orkan na progu uklada piórka. Jeden w domku krzyczy., ." Już czas dostarczyć zamówione żarcie". Matka chcemy jeść!
Brawa i gratulacje dla rodziców chrzestnych czwórki chłopaków z MPEC :  Orkan ,Wincent , Pazur ,  Boss  🍀
127oskarALFA
Szkwał , Kaszub , Gdynek , Admirał -mocna Grupa .(rocznik 2019 ).
Historia lubi się powtarzać ...może ta czwórka braci zaistnieje  kiedyś na podglądach  ,  jak ich ojciec Szkwał i spółka 😎🤩
Jakie one już wielkie. I jak upierzone. Kiedy będą wylatywać?
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że te mpecowskie diabełki wcielone gonią matkę i ojca? 🫣 Właśnie jeden z nich ruszył bojowo w stronę Zazamki a ta wskoczyła nad kamerkę. Wygląda na to, że będzie tam spać 🤔
Też widziałem jak młody z dziobem na matkę ruszył :)
Gawi
Admiral, Gdynek, Kaszub i Szkwał, jak kiedyś otoczyli Bryzę w kącie pod kamerą, to po ich plecach z budki uciekała
😆
Edyta75
A to małolaty zbuntowane 🫣
Gawi
A teraz,  wielcy rezydenci🙃
😆
muriel
Takie podrostki dają się nieraz nieźle we znaki rodzicom, domagają się żarełka na okrągło, a jak rodzic przychodzi "na pusto", to obrywa ;)
Gawi
będzie jeszcze "lepiej", to  wszystkie młode tak mają, a Zazamka,  to jej stała miejscówka na antresoli
More