Display: All
Czy ta młodzież dostaje jeszcze śniadanie?wczoraj wieczorkiem widziałam jak odganiały wręcz któregoś z rodziców i w nocy siedziały same? Podglądam dopiero od marca i z zainteresowaniem śledzę- ale wiedzy brak . One będą wracać jeszce do gniazda? a rodzice? też będą "mieszkać " do następnego lęgu?
jolajola
budka nie służy sokołom do mieszkania, to tylko miejsce lęgu; poza sezonem lęgowym traktują ją jako część swojego terytorium, rewiru, czasem odwiedza jedno, czasem dwoje, choć oczywiście są wyjątki jak Zazamka, nocująca na antresoli nad kamerą czy Kaszub śpiący w budce, często na leżąco
muriel
Jeśli chodzi o karmienie, to maluchy są karmione często i regularnie  w ciągu dnia, a takie wyrośnięte już rzadziej.
elik
rodzice na stałe, młode będą przez jakiś czas wracać
Włocławek piękna kawalerka już 😊
Dopiero się dowiedziałam, że mam chrześniaka ! 🤗 Wincent - 8ER super. Trzeba wyprawkę szykować, niech leci w świat.
1 View
1
Marlena72
Gratulacje👌 🙋‍♀️, Pazur 9ER -" mój ci On" ☺️
Paula12
Gratulacje! 💞 Też mam swoją chrześniaczkę - Nadzieja 7EV w Toruniu 🥰 niech jeszcze trochę posiedzą na widoku 😄
powsinoga
Gratulacje, 
Edyta75
Gratulacje 😁
Boss i Wincent "urzędują", Orkan i Pazur leżakują
Zazamka zaprosiła (...) na obiad, ale jeszcze z nim nie weszła do budki, tylko się kręci dokoła.
a jednak dała młodziakom :)
Szkwał na moment przysiadł na brzegu kraty. Może niebawem dostarczy "papu".
Jeden z nich sobie o 15.16 swobodnie wleciał do budki! Nie wiem o której wyleciał, ale najwyraźniej robi wycieczki krajoznawcze! To był Boss, spał sobie później naprzeciwko kamery.
Marlena72
Wczoraj jeden  wleciał do budki, ale jedynie z końca kraty. W budce ciemno trudno było wyłapać nr. obrączki.
Orkan, Wincent, Pazur, Boss obecni.
Inspe
Nie możliwe, znowu gafę strzeliłam.  Kto to zarejestrował?
Marlena72
Trzech vis a vis kamery, jeden pod kamerką się ukrywa :)
Edyta75
Orzesz orzeszku a ja myślałam, że jeden się już wymiksował🙃
no i tradycyjnie huzia na matkę :)
Chyba są w komplecie - cztery obrączkowane z puchem na czubkach głów :)
zgłodniał to wrócił, nie ma jak u mamy... :)
Wrócił młody gniewny 😅
raf
Racja - są 4 Wcześniej jeden skitrany pod kamerą (na filmie po 9.00)
Antonówka
to teraz pytanie, czy faktycznie któryś wcześniej wyskoczył??? Bo jeśli tak i udało mu się wrócić, to niezły artysta 🤔
Jeden z nich sobie o 15.16 swobodnie wleciał do budki! Nie wiem o której wyleciał, ale najwyraźniej robi wycieczki krajoznawcze! To był Boss, spał sobie później naprzeciwko kamery.
No właśnie tak w szoku jestem, ze wrócił, a dosłownie mrugnęłam na ten moment powrotu!
posiłek wjechał do budki😀
ćwiczenia
🫣
Drogi Administratorzuuuu prosimy o podgląd na Mpecowską kamerkę wewnetrzną 😊🙃
Edyta75
Dziękujemy za podgląd 😀
Działa!! 😍
Czy otwiera Wam się cam1?
Anmar207
Mi niestety nie
Pazur dzisiaj rano ćwiczył się na kracie, i na razie tego tylko udało mi się rozpoznać, bo wyskakiwał drugi, ale nie zdążyłem obrączki przeczytać
Edyta75
Kamera wewnętrzna nie działa
Paula12
Mi też nie
Cam2 u mnie tylko działa
Właśnie nie 😭
Inspe
Spróbujmy ustalić kto pozostał w gnieździe?  Tą drogą dojdziemy , kto poleciał. Wczoraj to Boss był najbliżej krawędzi podestu ( zdjęcia JS)
dziobaki taką aferę zrobiły z matką, że wstyd było ludziom pokazywać, i zadziobały kamerę :(
Inspe
Coś w tym jest😁
Inspe
Mi też nie
Antonówka
nie
Show more comments
Zazamka spogląda z podestu, w tę stronę, gdzie słyszy młodego lotnika.
Inspe
Znowu wróciła. Odnoszę wrażenie, że wzmocniła opiekę nad pozostałą trójką
Ale krzyki! Co ta mama z nimi ma... 🤪
More