Czy ta młodzież dostaje jeszcze śniadanie?wczoraj wieczorkiem widziałam jak odganiały wręcz któregoś z rodziców i w nocy siedziały same? Podglądam dopiero od marca i z zainteresowaniem śledzę- ale wiedzy brak . One będą wracać jeszce do gniazda? a rodzice? też będą "mieszkać " do następnego lęgu?
budka nie służy sokołom do mieszkania, to tylko miejsce lęgu; poza sezonem lęgowym traktują ją jako część swojego terytorium, rewiru, czasem odwiedza jedno, czasem dwoje, choć oczywiście są wyjątki jak Zazamka, nocująca na antresoli nad kamerą czy Kaszub śpiący w budce, często na leżąco
Jeden z nich sobie o 15.16 swobodnie wleciał do budki! Nie wiem o której wyleciał, ale najwyraźniej robi wycieczki krajoznawcze! To był Boss, spał sobie później naprzeciwko kamery.
Jeden z nich sobie o 15.16 swobodnie wleciał do budki! Nie wiem o której wyleciał, ale najwyraźniej robi wycieczki krajoznawcze! To był Boss, spał sobie później naprzeciwko kamery.