Display: All
Boss odleciał... i wpadł na ścianę.
Ciekawe jak mu tam będzie na wolności :) Uwolnił się od "toksycznej" matki :):):) bo to wpadnięcie na ścianę było przy okazji ataku na Zazamkę :)
petshopghost
wszystkiemu winna ta Zazamka! Nic dziwnego, że ją wyganiają :D
Boss o ile sam nie poleci - to za chwilę spadnie z kraty, tak go nosi...
MartaL
No strasznie i matkę gania 😆
petshopghost
Cwaniak, do wyganiania matki pierwszy a jak ma latać to się cyka :D
Jaki drań nie dobry, matkę nie chce wpuścić 😆
Jaka akcja! rozszarpały obiadek , a matka spokojnie obserwuje. Chociaż jeden wredny gamoń ją znów gonił - widziałam!
petshopghost
I dopiął swego, Zazamka wygoniona
Orkan, Wincent, Pazur, Boss w budce, był posilek. Zazamka obserwuje młodzież siedząc na brzegu kraty.
Włocławek,  dzieci Zazamki to chłopcy,  prawda? Imiona mają męskie,  a oznaczenie damskie- lusterko Wenery, nie strzała
Inspe
ACTIVANIA ma rację. Oznaczenia  płci są nieprawidłowe pod wynikami konkursowymi. Wszystkie chłopaki mają oznaczenia żeńskiej płci. Włocławek MPEC
Gawi
A ja patrzyłam na metryczkę u góry, tu jest dobrze
Inspe
Tak, ale pod wynikami konkursu same  dziewczyny.
Gawi
A nie patrzyłaś przypadkiem do Anwilu? To też Włocławek
petshopghost
Symbole są prawidłowe
Cała czwórka przez chwilę na kracie :)
Inspe
https://youtu.be/2Nfl_MFEEoM?si=cpmGnSOZG07Bzrri
Wszystkie razem na kracie wypatrują żarełko
A ja ciągle o  tym samym- dostały jeść?  :))
Inspe
Tak, z samego ranka.
Panny na Anwilu z każdy dniem coraz piękniejsze i gładsze, 2ES chyba jest najstarsza, najmniej puszku jej zostało.
1 View
1
Boss i Wincent na kracie ostro ćwiczą skrzydła
jeden z młodych samców się ulotnił, ciekawe w jakich okolicznościach ?
raf
Dzień Dobry. Są wszystkie. Jeden ciągle się w chowanego bawi
Wróciła Zazamka. Ależ ją przywitały. Ewakuowała się na kamerkę wewn.
a przyniosła coś do jedzenia?
Edyta75
Uff to dobrze 👍
Wygląda na to, że Zazamka nie wróciła na noc. Chyba że koczuje gdzieś niedaleko.
Bosski na kracie 🙃
Edyta75
Nie widać ani Zazamki ani Szkwała.
monikam54
Ostatni posiłek chyba był dawno, bo chłopaki po budce chodzą.i resztek szukają.
Edyta75
Właśnie nie było.
monikam54
Była jakaś kolacja ?
Nie mogę rozpoznać który to, ale z końca kraty do budki poleciał trzy razy :)
More