Display: All
Bohun ze śniadaniem 😁
Jak dobrze widzieć malucha jak śpi ładnie w budce z mamą 🥰
Czy ktoś wie Kiedy mały sokół zainstaluje dowód osobisty?😘😘
Gawi
Nie ma jeszcze żadnej informacji na stronie🙁
Czy dzisiaj rodzice zapomnieli o młodym Głogowiaku?
buber
Prawie dziewiąta a śniadania nie widać, no i gdzie jest Bohun?
buber
Ja się o Bohuna  matrwię, a on sobie z pustym dziobem  o 9.35 przylatuje i jeszcze sprawdza czy może czego nie znajdzie w budce.
buber
Coś mizerne to śniadanie, czekamy na dokładkę. https://zapodaj.net/plik-hFGItaMIqb
karmienie
Inspe
Filmik z karmienia mikroptaszkiem.
https://youtu.be/OUc3qYOvnTk?si=GbYCGkGW1LxBy4BV
Młody sokół został nakarmiony przed godz 8, do tego stopnia, że nie może ruszyć z miejsca.
Z ledwością odszedł od mamy, na znak protestu, że już nie może jeść. Teraz leży, śpi I trawi.
Poniżej link do tego karmienia:
https://simplestream.eu/sesje/kghm/file/kghmcam1_2024-05-18-07.45.23.957-CEST.mp4
Maluch z Głogowa od wczoraj nie ruszył się z miejsca, nie utknął czasem? Ktoś widział, żeby dreptał?
domisays
Ominęło mnie to karmienie, dziękuję za uspokojenie🩷!
Gawi
są pliki zapisu, można sprawdzić
domisays
zdaję sobie sprawę, jednak jak jest się głównie z doskoku, nie zawsze jest na to czas ;)
Ewaa77
Podbijam! Admin?
Aga2017
To samo miałam napisać.. aż dziwne żeby tak aktywny już maluch przebywał w jednej pozycji tyle czasu..
Maluch  z  progu podziwia okolice
Co nie zajrzę to ani matka ani ojciec nie karmią małego, mimo że przynoszą pokarm... O co chodzi?
Daro666
Tia .... a taki pulchniutki jest z tego niejedzenia 😁 z kalorycznego powietrza 😃😃
😆
Antonówka
ja widziałam dziś dwa karmienia
Paula12
Uffff... 😉
Bohuniątko na progu, a mamusia w środku jajek pilnuje. https://zapodaj.net/plik-CH3RJ8p6W7
Antonówka
naczytało się wpisów na boxiku i nadaktywne dziś z rana jest 😄 Już za matką poszło na podest, a wcześniej w budce gimnastykę uprawiało.
buber
Strach tu zaglądć, bo nie wiadomo gdzie zalezie następnym razem.
Ja ma pytanie, bo niewiele wiem o zwyczajach i naturze sokołów. Któryś raz widzę, jak Bohun "zasiada" na jajkach? Skąd takie zachowanie? Te jajka mogą być zalężone?
Może ma nadzieje, że jednak coś się wykluje 🤔
Czy z tym maluchem jest wszystko w porządku? Wygląda jakby nie mógł wstać..
Aga2017
Cieszę się, że jest ok 😍 bo naprawdę przez dłuższą chwilę wyglądało to bardzo dziwnie
Gawi
Zobacz na forum, Raktoja  pisze że mało się rusza
Antonówka
jest ok. Młodym trochę zajmuje stanięcie na łapach. Wcześniej czasem człapią ;)
Młody z matką na kracie 😱
IzaEs
I znowu 🫨🫨🫨 gałgan jeden do środka wracaj 🙉🙈
Edyta75
To samo mu powtarzam 😲
młody na progu, widoczny nawet z kam 2
Właśnie miał miejsce spór o żywność. Bohun przyniósł jedzenie, ale samica je odebrała. Myślę, że to kolacja dla kobiet wcześniej.
https://ibb.co/YPFxhkS
More