Display: All
Któryś z młodzieży obecny na krawędzi kraty...
To jakiś obcy na chacie ?? 🤔
elas59
Jeżeli miał obrączki to na pewno był Szkwał
Chyba tak, zmylił mnie kolor wydawały się ciemne 🙂
monikam54
To Zazamka, chatę ogarniała i coś sprawdzała
Zamka nie ma obrączek, a ten miał
Pazur został dziś uratowany z plastikowego pojemnika i odleciał. Trójka małych jest na balkonie dokarmiana przez rodziców.
1 View
1
Lili
💗
No gagatek, ale dobrze że szczęśliwie akcja zakończona. :)
katarzyna.s
Marlena72
O losie...🤦‍♀️ Facebooka nie mam. Dziękuję za info🙋‍♀️, podziekowania dla pracownikówMPEC, i uklony  dla FF Biały 1.Pazur 9ER zaistnial w mediach społecznościowych z przytupem ( pazurem) 🤔
Marlena72
Wiecej info proszę...
Przyleciała Zazamka, ale młodych dalej nie ma :) mam nadzieję, że u nich wszystko ok. Ktoś był tam obserwować na żywo?
https://ibb.co/26dsNfH
1 View
1
Zazamka z łupem na kracie a chłopaków nie widać
elik
łup opiórowany do ostatniego pióra prawie, sama zaczyna skubać
Mpec : No i już mam syndrom pustego gniazda 😢Człowiek przyzwyczaił się do naszych "czterech muszkieterów" 😔
Marlena72
Jeszcze sie pokażą 😉 Niech im  środowisko i przede wszystkim człowiek sprzyja. Orkan, Wincent, Pazur, Boss niech im sprzyja dobry los 👌
Latają chłopaki
Błąd się wkradł na Anwilu przy podaniu wyników  konkursu.....Bianka i Libra  - mają taki sam nr  obrączek   2ES.......
1 View
1
O.. juz poprawiono 😊
Zazamka zabrała mu suchara...😁
Orkan w gnieździe matkę leje, niebieską kartę by im założyć...
1 View
1
Paula12
🤣🤣🤣
Wrócił...
petshopghost
I od razu Zazamkę wygonił, gamoń
Przegapiłam wylot 🤔, niech im przyroda sprzyja💞
Puste gniazdo?
krzyś
Jeden jeszcze jest
Paula12
To Zazamka
krzyś
Zazamka swoją drogą 😃
Paula12
Faktycznie 😄
IzaEs
Może siedzi pod kamerka ? 🤔
Paula12
Tak właśnie próbowałam wypatrzeć, ale chyba nie...
IzaEs
Ech... 😪 no cóż wiedzieliśmy że kiedyś to nastąpi 😉
Paula12
Niby tak... ale i tak smutno 😋 liczę, że jeszcze któryś zawita na kracie 😄
Co to za skrzydło tak się buja na kam zewnętrznej w lewym dolnym rogu?🙈
Marlena72
To resztka pożywienia
Paula12
Takie jakieś duże, że przez moment aż się wystraszyłam 🙈
Czy podglądacze sokołów mają syndrom pustego gniazda? :):)
Kiedy odleciał ostatni? Nie było mnie dosłownie przez chwilę przy kompie 😮
krzyś
ostatni jeszcze jet pod kamerką
Jus Sza
Mają 😭 raptem mnie trzy godziny nie było 😱 a tu pusta krata 🙄 i jak to teraz będzie 😲 
Szczęśliwego życia im tylko życzyć 🥰
Na szczęście jest jeszcze trochę nieopierzonych i małe pustułki, ale już coraz mniej tych maluchów :)
Paula12
Mają.... 😪
gosza
Tak......😢😢
IzaEs
Oj tak
😭😭😭😭😭
More