Display: All
Bohun "przytargał" kolację 🥰 20.05. Mała (już nie taka mała) zrobiła przejęcie i sama się z jedzeniem rozprawia 💪😁
Dla mnie to chyba zawsze będzie mała Kluska 😃 ciekawa jestem czy dostanie jakieś imię
Jus Sza
Hmmm. Mamusia jednak z pomocą przyszła 😂
W Głogowie małe co nie co
Małe "bohuniątko" w budce, a mamuśka w rogu podestu 🥰 Dobranoc 🤗
Kolacja w Głogowie 😊
Będzie wyżerka, mama kawał ptaka przyniosła, narazie je sama.
buber
samica z wielkim łupem na kracie
1 View
1
Głogowska panienka robi wszystko, żeby nam przypadkiem ciśnienie do normy nie spadło😁 https://zapodaj.net/plik-TyPmoeHUgS
jolajola
przecież spokojnie bierze kąpiel słoneczną, żadnych podskoków, podfruwań, machania skrzydłami
Jus Sza
Machała skrzydłami, machała 😁 Wierciła się dzisiaj po podeście.🥰
Mama kami.To jak nowe jedzenie. Nie tak jak rano.
5:35 Bohun przynosi duży produkt spożywczy, a samica bierze go i zaczyna przetwarzać. Córka przygląda się temu.
Mała pod kamerką 😏 mamcia czuwa na podeście 🥰
A cóż to za "🤔" przy danych naszej pannicy? Konkurs na imię się ma zdarzyć? Proponuję BOHNA - od ojca, co w tym roku miał zakaz 😂 zajmowania się maluchem 😉 co niejednokrotnie pokazała mamuśka 🙈
Juniorka lub Rodzynka
Paula12
Właśnie, dlaczego nie było konkursu na imię?
jolajola
litości..... taki sam znaczek jest w podglądach przy oznaczeniu młodych sokołów co nie mają imion
buber
Mnie bardziej zastanawia kolor znaczka z nr obrączki.
jolajola
buber - o kolorach obrączek jest tutaj: https://peregrinus.pl/pl/?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=27    w tym roku podobno doszedł jeszcze kolor czarny dla piskląt ze słupów energetycznych/telekomunikacyjnych
Czarny kolor mają ptaki reintrodukowane, niebieski dzikie
Zielona- pochodzące z lasów, czerwona-gór i żółta -miasta
Z tego co widziałam po zdjęciach Młoda ma niebieską i żółtą, więc wszystko jest w normie
Jus Sza
Ale przeczytała Pani cały mój komentarz 🤔
Daro666
Jus Sza nie przejmuj się :D niektórzy mają tu kołki w tyłkach :D
Śniadanie na kracie 😁 mała "buchnęła" głowę i pobiegła do gniazda rozprawić się z nią 💪
Przyjrzałam się i stwierdzam , że rozdarta panna z francuskim podniebieniem 😲 
- Piórko, córuś? 
- Mamusia raczy żartować! Tylko mięsko! Niezadrobno! 😂
elik
samica karmi w budce, duża porcja
Jus Sza
Chodziła za małą z jedzeniem 🙈😂
Kolację podano 😎
Obejrzałam zapis z dzisiejszego obrączkowania. Nowa rezydentka prawie cały czas obecna na podeście po zabraniu młodej, ale nie tak odważna jak Szira, która podczas obrączkowań podchodziła do kraty, a nawet wchodziła do budki jak kraty nie było czy też jak krata nie była opuszczona (jakoś tak to było).
Daro666
Szira była wyjątkowa ............ żal do dziś, że jej nie ma :(
Lizka
Tak, Szira była niesamowita.
IzaEs
A co się z nią stało ?
Daro666
IzaEs wszystko jest na forum .... po prostu nie wróciła do gniazda ... nie wiadomo dlaczego ... można się tylko domyślać ... tu nie było akcji poszukiwawczej ..................... jakby to rzec .... Głogów nie ma tak medialnego szumu jak Lublin ......
raktoja
Lizka
Był kiedyś w sieci filmik stowarzyszenia z kamerką GoPro w budce i Szirą w roli głównej :) Chyba już nagranie nie jest dostępne.
More