A cóż to za "🤔" przy danych naszej pannicy? Konkurs na imię się ma zdarzyć? Proponuję BOHNA - od ojca, co w tym roku miał zakaz 😂 zajmowania się maluchem 😉 co niejednokrotnie pokazała mamuśka 🙈
Czarny kolor mają ptaki reintrodukowane, niebieski dzikie Zielona- pochodzące z lasów, czerwona-gór i żółta -miasta Z tego co widziałam po zdjęciach Młoda ma niebieską i żółtą, więc wszystko jest w normie
Śniadanie na kracie 😁 mała "buchnęła" głowę i pobiegła do gniazda rozprawić się z nią 💪 Przyjrzałam się i stwierdzam , że rozdarta panna z francuskim podniebieniem 😲 - Piórko, córuś? - Mamusia raczy żartować! Tylko mięsko! Niezadrobno! 😂
Obejrzałam zapis z dzisiejszego obrączkowania. Nowa rezydentka prawie cały czas obecna na podeście po zabraniu młodej, ale nie tak odważna jak Szira, która podczas obrączkowań podchodziła do kraty, a nawet wchodziła do budki jak kraty nie było czy też jak krata nie była opuszczona (jakoś tak to było).
IzaEs wszystko jest na forum .... po prostu nie wróciła do gniazda ... nie wiadomo dlaczego ... można się tylko domyślać ... tu nie było akcji poszukiwawczej ..................... jakby to rzec .... Głogów nie ma tak medialnego szumu jak Lublin ......