Display: All
Dzień dobry, nie wiem czy tylko ja mam taki problem że, nie mam obrazu na żywo z PGE Lublin. Natomiast jak wchodzę w zapis 24h to mogę zobaczyć co się działo przed chwilą. Ktoś coś podpowie? Inne gniazda oglądam na żywo bez problemu.
2 Views
2
Miałam właśnie pisać o braku podglądu...Nie pomogę ale jest chyba jakiś problem techniczny...Chyba jestem uzależniona bo nawet puste gniazdo podglądam i brak wywołuje niepokój u mnie...Sprawdzę zapisy to chociaż będę spokojniejsza;)Dzięki za info że z zapisu można obejrzeć co się działo.
SOKOLE OKO informuje. Tymczasem w Lublinie     https://www.facebook.com/KaskaCze/videos/3099249770210677/
2 Views
2
Ale się narozmawiali ♥️
Ciekawe, co dzieje się z młodzieżą ? 🥰
2 Views
2
Wygrzebałam w archiwum forum małego Czajniczka 😁💕
https://zapodaj.net/plik-L0WmiaFgky
2 Views
2
Od małego miał zadatki na Casanowe 😆
Sylwia0188
Jaka miła niespodzianka, Czajniczek 🥰
Iwona65
Taki imbryczek jeszcze
😆
Jakiś ten nasz Czajnik nie najedzony. Wczoraj jak byliśmy to akurat jadł. Dzisiaj jak przyjechałem to żadnego sokoła nie było, ani dorosłych ani młodych.  Po jakimś czasie przyleciała z krzykiem Wrotka, siadła na słoneczku z rozłożonym skrzydłami i zaraz za nią też z krzykiem przyleciał Czajnik. I co zrobił? Odrazu zasiadł do spiżarni i zaczął jeść 😆
3 Views
3
Lila
Kompulsywne objadanie to wynik stresu 😅
Może jeszcze rośnie 🤣🤣🤣🤣
Kotu
🤣🤣 chyba wszerz 🤣🤣
2 Views
2
1 View
1
1 View
1
On może wywiadu chce udzielić
mam wrazenie ze on przychodzi popatrzec w kamere ;)
On widzi w kamerze swoje odbicie i go to po prostu niepokoi. Oswoi się i nie będzie zwracał uwagi.
Czajnik podziwia budkę.😀
2 Views
2
Oooo i ktoś jeszcze ;-)Będzie sprzątanie 🤣
2 Views
2
Sylwia0188
Czajniczek 🥰
ona w budce a on na daszku g. 13.31
2 Views
2
Wrotka ma budkę dla siebie https://zapodaj.net/plik-7k6WiZE8Qq
2 Views
2
anian76
13,25 Wrocia :-)
2 Views
2
O proszę Wrotka ??
2 Views
2
https://m.youtube.com/watch?v=ydnzIKRvHS8

Shani❤️
2 Views
2
Sylwia0188
Cudowna 🥰
More