Dzień dobry, nie wiem czy tylko ja mam taki problem że, nie mam obrazu na żywo z PGE Lublin. Natomiast jak wchodzę w zapis 24h to mogę zobaczyć co się działo przed chwilą. Ktoś coś podpowie? Inne gniazda oglądam na żywo bez problemu.
Miałam właśnie pisać o braku podglądu...Nie pomogę ale jest chyba jakiś problem techniczny...Chyba jestem uzależniona bo nawet puste gniazdo podglądam i brak wywołuje niepokój u mnie...Sprawdzę zapisy to chociaż będę spokojniejsza;)Dzięki za info że z zapisu można obejrzeć co się działo.
Jakiś ten nasz Czajnik nie najedzony. Wczoraj jak byliśmy to akurat jadł. Dzisiaj jak przyjechałem to żadnego sokoła nie było, ani dorosłych ani młodych. Po jakimś czasie przyleciała z krzykiem Wrotka, siadła na słoneczku z rozłożonym skrzydłami i zaraz za nią też z krzykiem przyleciał Czajnik. I co zrobił? Odrazu zasiadł do spiżarni i zaczął jeść 😆