Display: All
No to jest jedzonko ;-)
Hej, czy młoda dzisiaj już coś jadła?
Octopus
i 8:07
Yes.8:40.11:30.
😱 godz. 10.00 a młoda bez śniadania 😲 próbuje znaleźć jakiegoś suchara 🥺
Jus Sza
Dobra 😅 Mamuśka z wałówką o 10.06😁 usłyszała moje niepokoje 😏😉
Dlaczego mała głogowianka nie ma jeszcze imienia?
buber
Jej mama też bezimienna
Nieoficjalnie to Klusia Głogowska (jest też Klusia z Dobrej zwana często Dobrusią)
https://zapodaj.net/plik-Oli86JyzBd
 Waleczna Bohunka !👍🏼
Młoda capnęła łup od tatusia i sama je, jak to samosia😀https://zapodaj.net/plik-vcLke0LW0K
1 Bookmark
1
Tatuś skontrolowała córkę ;-)
Paula12
Ale nam pannica pięknie urosła 😍
Taka smutna-sama ta Bohunka
aalina  -  Afrodyta jest w Łodzi a tutaj jest jeszcze bezimienna
Maluch zażywa kąpieli 💦😃
Bohunka 😊
Głogowianka taka poważna siedzi na podeście. Ona taka zrównoważona samiczka jest, o spokojnym temperamencie.
Inspe
Cudownie rośnie. Zmieniła się bardzo przez kilka dni jej nie widziałam, no i jestem pod wrażeniem. Już jest równa mamie, chyba ją przerośnie.
Kochani, czy urocza glogowska Niunia będzie mieć nadane imię?
Daro666
W końcu nasza kochana Giga jest z Głogowa :) kto wie, gdzie zaniesie podniebna knieja obecnego dzieciaka :)
Daro666
no ja myślę, że ktokolwiek ma nad tym pieczę nie zapomni o jedynaczce .. i chyba nie zostanie bezimienną .... nadanie imienia samicy też by się przydało
spotkanie samca i samicy w budce
elik
Bohun wybiegł
samica na kracie pióruje zdobycz, młoda czeka w budce
Jus Sza
Podglądałam 🥰 uwielbiam na nie patrzeć 😅
More