Display: All
o 10,52 młoda dostała mysz od Bohuna
1 View
1
młoda na poręczy
a teraz w gnieżdzie piórka układa.
15: 09 Nasza jedyna córka wróciła, krzycząc i rozciągając skrzydła. Siedziała na ziemi odpoczywając przez długi czas, wyglądając na bardzo zmęczoną. Nadal jest na balkonie.
https://ibb.co/dPpJVnL
Inspe
21:50 Dzisiaj śpi w progu
O 20:12 pogoniła Bohuna, bo przyleciał bez kolacji
Octopus
16: 01 Bohun przyniósł jedzenie córce swojej, a ona z podnieceniem przyniosła jedzenie do domu, aby jeść sama.
A teraz jakieś dwa czają się na siebie w budce 😲
IzaEs
Uff 😀bo już myślałam ze jakiś nowy pakuje się na chatę i będzie zaraz ostra jadka 😉
eevik
Rezydenci
buber
Rodzice naszego głodomorka, chata wolna, odpocząć można.
Antonówka
to randka 😁
Mała?
IzaEs
chyba tak bo widze puszek 😃
buber
Jeśli chodzi o tego sokoła to niestety nie mała,  a Bohun. https://zapodaj.net/plik-5C56egBIoF
Czy malutka odleciała?
eevik
Poleciała 💓 4:42 widoczna w zewn. Kamerce na zapisie
katarzyna.s
Świadomy wylot 😍 Wysokich lotów i mam nadzieję, że ta „bida” czasem będzie zaglądać żeby się pokazać w kamerze 🫶
A ja mam zapis tylko z wewnątrz...
buber
Musisz przesunąć listę w dół. Jest zapis  kghmcam1
Moja córka cieszyła się jedzeniem o 5 i 9:03 i udostępniłem zdjęcia na forum. Zdjęcia są skompresowane i rozmazane z powodu ograniczeń.😉
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/glogow/30862-sokol-wedrowny-kghm-glogow-2024?start=610
niza
Octopus super, że robisz wpisy tutaj i na forum, świetna sprawa :) Mogę polecić Ci translator: https://www.deepl.com/translator Jest jeszcze lepszy niż ten od Google. Myślę, że może być pomocny przy pisaniu. Mi niejednokrotnie pomógł jak musiałam coś sobie przetłumaczyć z innego języka. Pozdrawiam :)
Octopus
Tak, używam tłumaczenia Deepl. Chociaż to może być trochę dziwne.
niza
Wszystko rozumiemy co piszesz, super, naprawdę :) Pisz nadal, robisz bardzo dobre wpisy na forum :)
Octopus
Dzięki
13:18 wleciał posiłek 🙃
Czy ta głogowianka po matce bezimienna ? 🤔
Paula12
Matka nie ma imienia bo nie jest zaobrączkowana...
IzaEs
ale nie które niezaobrączkowane maja imiona 😉 no i młoda ma obrączki 😉
Paula12
Tak wiem, że ma obrączki, ale czemu nie ma jeszcze imienia to sama jestem ciekawa 😉
IzaEs
myślę ze młoda będzie miała 🤔 ale szkoda że matka nie ma imienia 😔 a może przy okazji też jej się skapnie 😀 możemy pogłówkować i wymyślić 😀
Klusia z Głogowa właśnie dostała od taty  mały obiad. Siedzi z nim pod kamerą. A niech się człowieki martwią, czy coś jem czy nie jem😁
1 View
1
Dokładnie ☺️ już się na nowo pojawiają spekulację, że biedna znowu nie jest karmiona 🙂
jolajola
nowy post o głodzeniu Głogowianki, kolejny.... został usunięty z FB FF
Na szczęście, uporu autorki i ciągłego pisania o tym samym, nie słuchając ludzi którzy się znają, nie szło czytać i to na dwóch grupach to samo
Matka patrzy, jak jej córka chroni jedzenie.
Octopus
20:20 Bohun przynosi kolację. 20:26 Przybywa matka, ale córka nie idzie na najmniejszy kompromis.
https://ibb.co/7SXkyZR
Czy dzisiaj była karmiona?Wie ktoś coś?
Po 12:20 tez
Octopus
10:07 Kobieta przynosi dużą porcję jedzenia, córka wyrywa jej ją i idzie do domu, aby sama ją zjeść. 10:36 Matka przychodzi ponownie sprawdzić i karmi dziecko. Dziecko jest najedzone, a matka zabiera jedzenie.
9:26 Klusia na samym brzegu ćwiczy skrzydła..!😲
1 View
1
Ależ ćwiczy 😱😁 ani się obejrzymy jak zniknie z oczu 🥲
Amika
Nie widać go na żadnej z kamer
More