Display: All
Dzień dobry! Widzę 5 małych kiwaczków 🥰
Halo, halo. Witajcie. Odsyłam do ostatniego postu ze Słupska. Może ktoś coś widział? Żałuję, że nie wiem jak to się odbyło. A teraz trwa znowu karmienie
Iwona65
Już po karmieniu
Karmienie, są 4 kiwaczki, jeden jeszcze mokry i już dziób nadstawia 🥰
powsinoga
Tatuś z dokładką 😍
Mamy 3 dzióbki :D karmienie o 7:15 :)
W Słupsku wykluwają się  pustułki
dzięki Gawi, tylko ,że ja byłam przekonana że ze swojej grupy piszę. taka ci ze mnie bystrzacha i jeszcze się dziwiłam, że nic u nas nie widać😀😀🙃🙃
Gawi
Masz tylko Koszalin w  "moim profilu/ moje gdrupy" dołóż  Słupsk jak chcesz z niego pisać
W Słupsku u pustułek mamy wyklucie🥰
dwa maluchy😀
Są już dwa na pokładzie 😀
Teraz pani pustułkowa na zmianie 🥰
Pan pustułek próbuje ogarnąć jajeczka  😂
Piąte jajo u słupskich pustułek 🙂
I już mamy 🥚🥚🥚🥚 🙂
w Słupsku 3 jajo u pustułek :)
Słupsk, drugie jajo u pustułek :D
W Słupsku jajo nr 1 pustułek. Budka będzie aktywna
Słupsk, mamy pierwsze jajo 😁 🥚
Pustułka na poręczy w Słupsku
Kręcą się już od jakiegoś czasu :)
More