Display: All
Wrotka w budce.
4 Views
4
Widzę Czajnik robi się taki domator, jak Kaszub w Redzie.  Tyle, że Kaszub na noc częściej wpada 🫠
4 Views
4
Kingak275
On tak trochę jak "strażnik texasu" w końcu to aż 3 baby wkoło komina latają, jeszcze się nie ta tu wprowadzi 🙃
Ktoś tu siedzi na daszku, już dosyć długo
4 Views
4
jur
jur
Czajnik w progu
4 Views
4
Bożka
Urzędował w i przy budce przez całe dwie godziny 😊.
Uciec przed deszczem ;-)
4 Views
4
Już tak z pół godziny siedzi 😊
Heloł :)A ja tu siedzę i pacze i pacze i...
4 Views
4
Sokole powitanko. 
Czajnik w budce porządki robi  (obrączka 6DN) : https://ibb.co/f4Dwt5Z
4 Views
4
8:55 Wrotka w środku przegląd zrobiła i poleciała
https://zapodaj.net/plik-8lJrLN1ItG
4 Views
4
wyjde albo nie
5 Views
5
uwaga zebranie
5 Views
5
Dzisiaj o 4.46 Wrotka wpadła do chałupy zrąbała Czajnika za bałagan , brudno, cuchnie jak w obozie, a on mistrzostwami zajęty!
3 Views
3
Lili
😉
18:10 Wrotka na podeście 😀
https://zapodaj.net/plik-LArLIVeAWp
3 Views
3
Czajnik 😁
Czajnik🙂
Misio779
Kiedy tu zaglądam nigdy nie mam szczęścia spotkać kogoś. Pierwszy raz widzę.
Misio779
Ano tak. Na fotkę z przed 16 dni spojrzałem to to samo słodkie spojrzenie 😄
9.28-9.45 Wrotka na podeście, a od 11.51 Czajnik na podeście
3 Views
3
Skąd bierzecie trasy przelotów z GPSów naszych małych sokołów, czy to tylko dla wybranych ?
3 Views
3
m.w.
Z jednej strony bezpieczeństwo sokołów na pierwszym miejscu, z drugiej jednak na telemetrię składało się wiele osób z nadzieją że będą mieli możliwość wiedzieć co u naszych sokołów.
A ja i nie tylko ja apeluje o to aby nie wstawiać map przelotów poza obiektem EC. Ludzie kopiuja to i wstawiają to potem na różne konta fb. Jest to realne zagrożenie dla tych ptaków.
Justa
Są wstawiane na forum przez zaufane osoby które mają dostęp do tych danych.
Gawi
Chyba widać na forum kto wstawia posty z telemetrią, zresztą nie tylko lubelską
3 Views
3
Gawi
no cóż, nie każdy jest Frankiem, czy Xavierem z Orange
More