MENU
Home
Home WebCam
WebCam Plock ORLEN
WebCam Trzebiez
WebCam Walbrzych PEC
WebCam Poznań VEOLIA
WebCam Dolina Baryczy
WebCam Dobra EMITEL
WebCam Warsaw Zeran ORLEN Termika S.A.
WebCam Warsaw Kaweczyn ORLEN Termika S.A.
WebCam Koszalin MEC
WebCam Reda MPCK KOKSIK
WebCam Slupsk ENGiE
WebCam Warsaw Siekierki ORLEN Termika S.A.
WebCam Lodz VEOLIA EC3
WebCam Wloclawek ANWIL
WebCam Konstancin-Jeziorna ORANGE
WebCam Strzelce Opolskie ORANGE
WebCam Liszkowo ORANGE
WebCam Kwidzyn ORANGE
WebCam Tczew GPEC
WebCam Wejherowo OPEC
WebCam Adaptive falcon nests
WebCam Barlinek
WebCam Legnica KGHM
WebCam Wloclawek MPEC
WebCam Warsaw PKiN
WebCam Glogow KGHM
WebCam Gdansk Rafineria
WebCam PGE ➡
WebCam Gdynia PGE
WebCam Torun PGE
WebCam Lublin PGE
WebCam Lodz VEOLIA EC4
FORUM
Help Falcons
Login
Remind password
Registration
Display:
All
#
Search Flair
Announcement
Drastic
Question
Search
raktoja
Warto przeczytać zamieszczony na forum bardzo rzeczowy i dużo wyjaśniający wpis FF Iwona 65
http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/slupsk/30879-sokol-wedrowny-engie-ec-slupsk-2024?start=190#306728
See More
powsinoga
and 6 others
7 Likes
3 Comments
3
Misio779
Bardzo dobry tekst.
Nie pisałem, ale było to oczywiste dla mnie, że mały w ostatnich dniach był do tyłu w rozwoju 7-9 dni od pozostałych zamiast 3 i to nie tylko w wyglądzie, ale zawsze miał "słabszą" ruchowość.
See More
Lili
Warto przeczytać
🧐
https://rcin.org.pl/Content/9793/WA058_3465_K35596-Prac-dok-Rejt_o_l_i_z.pdf
See More
File
WA058_3465_K35596-Prac-dok-Rejt_o_l_i_z.pdf
Extension
pdf
Size
30 MBs
Date
24-07-2024 16:11:43
2
Iwona65
Trochę tylko przejrzałam z telefonu, niewygodnie się czyta w tym formacie. Ale zapisuję na zimowe wieczory
See More
1
Misio779
21:25 wtorek żadnej pustułki na wizji
a o 7:00 rano w środę wszystkie 4 są 😀
http://foto-hosting.pl/img/c2/73/46/c27346a76fc9d7fd36e6857c438e88a0ed275a4d.jpeg
See More
Misio779
anika
and 2 others
3 Likes
KamilJo
Dzień dobry, z rana są trzy młode
😀
See More
Misio779
and
anca1
2 Likes
Amika
Ta trzecia pofrunęła czy spadła, bo przegapiłam.
https://zapodaj.net/images/f751d9d79eac6.jpg
See More
Amika
1 View
1
1 Comment
1
anca1
są trzy w budce
See More
1
Misio779
Było wylegiwanie na słońcu, teraz kosmetyka. Czwartej brak.
http://foto-hosting.pl/img/f7/57/28/f757282dbcdbe8c300b65df49ebf0592ed144bf6.jpeg
See More
Misio779
Lili
1 Like
1 Comment
1
Amika
Była z rana
https://zapodaj.net/images/2213dd7d4f497.jpg
https://zapodaj.net/images/5a02e2d950c70.jpg
See More
Amika
3
anca1
wszystkie 4 na miejscu :-)
See More
monika791012
and
MUCHOLEK123
2 Likes
Misio779
20:33 pustułka wyfrunęła z barierki i poleciała w lewo od budki w dół.
See More
KamilJo
and 2 others
3 Likes
Misio779
Krzyki w kierunku mamy były o 20:13, ale nie było jedzenia, a mama obok barierki w dół przeleciała
http://foto-hosting.pl/img/20/f2/06/20f206fae76318b15be38116badfe853565a208d.jpeg
See More
Misio779
monika791012
and
Lili
2 Likes
Misio779
18:04 😍😂
http://foto-hosting.pl/img/9d/a5/1a/9da51acb6909b831bfcfed62cb8fec289ca21219.jpeg
See More
Misio779
monika791012
and
Lili
2 Likes
Misio779
Trzy pustułki zostały, jedna trenuje intensywnie, a przed chwilą dostawa jedzenia była 😄
http://foto-hosting.pl/img/c5/da/bf/c5dabf71034c25238896f21b9ff09adb4df5608e.jpeg
See More
Misio779
Antonówka
and 2 others
3 Likes
Amika
Kto kręcił kamerą w poszukiwaniu młodego, czy to przypadkiem nie on przysiadł na tym trawniku
https://www.youtube.com/watch?v=IgMfBV_HJw4
See More
1 View
1
1 Comment
1
anca1
może faktycznie?
See More
anca1
poleciaaaał
😀
See More
MUCHOLEK123
and 3 others
4 Likes
2 Comments
2
anca1
wystartował całkiem pewnie
See More
M
monika791012
Chyba jest troszkę niżej, bo drugi cały czas patrzy w dół
😄
. Oby bezpiecznie wylądował
See More
1
Misio779
Dziś szaleństwa i wrzaski cały dzień 😃
See More
monika791012
1 Like
Misio779
7:25 młoda na poręczy 🙂
See More
monika791012
1 Like
M
monika791012
Słupsk jedno młode na poręczy 😱
See More
More
Nie pisałem, ale było to oczywiste dla mnie, że mały w ostatnich dniach był do tyłu w rozwoju 7-9 dni od pozostałych zamiast 3 i to nie tylko w wyglądzie, ale zawsze miał "słabszą" ruchowość.