12:40 Maltanka patrzy, krzyczy, kłania się i odlatuje, chyba jest intruz. Gdyby to był Velio, Maltanka weszłaby do środka i zaprosiła. 14:33 Maltanka znów wróciła i rozgląda się.
16:19 Para ma kolejną randkę przez drzwi. Podły Velio nadal nie wszedł do domu; ląduje, ćwierka i ucieka. Maltanka nadal sprząta dom; w pokoju jest tak ciemno, że prawdopodobnie jeszcze nie wyszła.
Pod Veoliowym kominem 15. 15 - natknąłem się na inżyniera z Siemens-Energy , który dla Veolii buduje turbinę gazową . Jak się dowiedział , że na kominie rezyduje "niemiecka samiczka"( Maltanka ) - był -wniebowzięty , to sympatyczne...
Velio dziwnie dziś reaguje, ciągle ucieka. Nie wiem, czy to młodzież ich goni. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/poznan/30873-gniazdo-sokolow-poznan-veolia-2024?start=390#308537