Display: All
4:22 Bohun śpi. O 3:22 wymiana była 😆
40 Views
40
monikam54
Mówiłam ,że znając go to tak będzie 🤣
Misio779
😂
Octopus
5:15 Ponowne zastąpienie😂
7:04 Bohun zastąpiła Lunę👿
o 17,53 Bohun, obudzony prze Lunę, skorzystał z okazji i po 3-ch minutach dzióbkowania ulotnił się z budki
44 Views
44
Misio779
To właśnie bardzo dziwne było, wyglądało jak by Luna inicjatywę przyjmowała, a Bohun zaskoczony, czy przestraszony uciekł 🤔😆
monikam54
Znając jego to jeszcze może wrócić 🤣
Misio779
Wrócił 😝
Bohun przemawia do Luna ale ona nawet głowy spod skrzydła nie wyciąga
33 Views
33
Lili
🙂
Luna śpi 😴
33 Views
33
O matulu godzina 13.40, a Bohun w Budce śpi 😁
Edit: to była drzemka 10 minutowa 🤣
39 Views
39
Hugx2
Bohun zaprasza Lunę II do tańca.🤭
monikam54
Jak pisałam to wyszedł na swój taras 🤣
Chyba Luna na skraju podestu
47 Views
47
Bohun w budce.
37 Views
37
Po 17 jakoś spał Bohun ,19.50 wpadła Luna nagadała mu chyba za te nieudane krycie, Bohun presji nie wytrzymał i się zmył 😁 Teraz sama pani śpi na swoich włościach 🤫
31 Views
31
02/01
Po południu Luna stała na poręczy. Potem przyszedł Bohun i Luna pochyliła się, by kopulować z Bohunem, który nie zwolnił i tupnął na Lunę. Nieudane krycie.
https://zapodaj.net/plik-Lo0PirZpmZ
31 Views
31
A w Głogowie,  jak co wieczór - jedno już smacznie śpi,  z głową w piórach 🤩 nie widzę dobrze głowy,  ale to chyba Bohun .....
31 Views
31
Już się obudził.. znów zasnął 😍
Misio779
Tu był jeszcze Bohun
Iwona65
Łaciata łepetynka, chyba Luna
Teraz też to widzę 😊 po zmianie pozycji ....
Misio779
A tu już jest Luna 😄.
Kalendarium znów musiałem stworzyć 😆. Jest na forum.
Bo to nie była zmiana pozycji , tylko wymiana rezydentów w gnieździe 😁poszłam na Forum czytać nowe wpisy ,a oni się wymienili ..😅 wróciłam i zgłupiałam 😀Bohuna z Luną pomyliłam???? jednak dzięki Tobie Misio zagadka się wyjaśniła......😊
Luna w budce ...17.48
41 Views
41
monikam54
Delektuje się ciszą , póki Bohuna nie ma 🤣
Bo znowu ani biedna spać nie może , ani posiedzieć bo ten gada i gada 🤣
17.20  zastałam Bohuna w budce , Luna na podeście,  widać ją od połowy w dół.😊
41 Views
41
monikam54
Prawie północ , a Luna wtulona śpi ♥️
monikam54
Luna do budki nie chce wejść , bo jej Bohun znowu nagada 🤣
Misio779
No i proszę...taka sytuacja z 17:46, Luna odważyła się wejść, pogadali sobie po równo, Bohun chyba zaskoczony trochę, że musi też słuchać i z tego zaskoczenia uciekł z budki i poleciał 😆
monikam54
🤣
😆
Jakiś grzbiet na zewnętrznej
40 Views
40
jolajola
15:06 teraz 1 sokół w budce stoi
Poranne dyskusje w Głogowie.
37 Views
37
Wchodzę o 5 , a Luna w budce słodko śpi♥️
Weszła do budki o 4.39
35 Views
35
Misio779
Od 7:08 spotkanie 😆
More