Display: All
17.50 randka , do śpiącego już Bohuna wbiła do sypialni Luna 😀
51 Views
51
monikam54
Tak pięknie wyglądają i Bohun nie trajkocze coś dzisiaj 😁♥️
Śpią , z głowami w piórach 🤩18.25  Dobranoc ,   przesympatyczna paro 🥰
Ktos Na progu budki 🥰
45 Views
45
elik
to Bohun
5.35  Luna śpi sama w budce .....😊przebudziła się akurat ......, toaleta poranna,  w sensie czyszczenia piórek
31 Views
31
Piekny widok jak smacznie w budce razem śpią 😍🥰
36 Views
36
18 godzina , a Bohun dalej trajkocze 🤣
Podziwiam Lunę za opanowanie 🤣😁
47 Views
47
monikam54
Weszłam 19.45 Bohun trajkocze 🤣Luna oaza spokoju 😁
Misio779
No i zmęczył się biedak i spać poszedł 😆, a o 19:10 Luna jeszcze nie śpi 😃
W Głogowie wieczór walentykowy we dwoje.
43 Views
43
Zastałam sokoła w budce , jest ciemnawo , ale stawiam na Bohuna ...ooooo   !  RANDECZKA  🥰
41 Views
41
Bohun i Luna śpią razem 😍.
Luna przyleciała o 22:51, Bohun był grzeczny i nie nawijał, jak to on potrafi 😂, pewnie zmęczony i od 23:01 już razem śpią.
48 Views
48
127oskarALFA
Prawdziwe "Debeściaki" ....
Nie ma to jak we własnej chacie😁. https://zapodaj.net/plik-D71bGJmALt
51 Views
51
😊
Ktoś siedzi na krawędzi podestu prawy górny róg.
Edit : Przesiadł się na lewą stronę i wiemy już , że to Bohun bo widoczna była czarna obrączka ! 😁
35 Views
35
Lili
😍
Bohun , czarna obrączka widoczna jak się drapał 😃
monikam54
Jak ulga ♥️
Tak się zastanawiam ,że coś dawno Bohuna nie było widać. Na forum ostatnia wzmianka o nim jest jak dobrze patrzyłam 6 lutego? Od tamtej pory tylko Luna się pokazuje sama.
37 Views
37
buber
O 7.20 wylądował na podeście sokół z obrączkami. Mam nadzieję, że to Bohun, bo już też zaczynam się martwić.
Misio779
Oczywiście że to on.
Wreszcie łaskawie odwiedził siedzibę 😂

https://zapodaj.net/plik-Pc5Bqfamka
monikam54
Uff to jest nadzieja ,że to Bohun i wszystko okey z nim 🫣😊
buber
Posiedział kilka minut i odleciał w lewą stronę. https://zapodaj.net/plik-bsUBVgL3rK
W Głogowie kamerka wewnętrzna padła
64 Views
64
Bohun popsuł, żeby go nikt nie podgladał, jak z Luną będą jajka robić :D
elik
oby szybko obraz wrócił bo z kamery zewnętrznej widać zaledwie pół sokoła
Luna II śpiąca w chacie
45 Views
45
Octopus
7:50 zostaw
O 18.16 Luna zawitała do budki na nockę i pewnie w niej zostanie, o ile Bohun nie wpadnie ze swoim trajkotaniem 🤣
57 Views
57
monikam54
O 4.50 wyszła z budki 🙂
Misio779
Wreszcie po półtorej godziny zatonęła w piórkach. Wcześniej ją bardzo muliło, ale mimo to jakiegoś czuja miała, chyba przed Bohunem 😄
Misio779
Coś czuję, że znów będzie noc urozmaicona 😂
monikam54
Oj pewnie tak będzie 🤣
Luna sobie spała a tu Bohun wpada  https://youtu.be/sGxvTwUuUaw
49 Views
49
More