Elik mam na telefonie filmik z 14 lutego, i ona już siedziała w budce , dołkowała , przekladała kamienie, mosciła się potem jej nie było. Pojawiała się Uncja.
Nabrała śmiałości po zalężaniu 😁 Długo w skrzynce porządki robiła. Teraz pewnie na prezent czeka. Fajna jest, Jasny wianuszek na głowie i piegowate policzki https://zapodaj.net/images/c04f3cba3f63a.jpg
dziękuję, ja skasowałam swój wpis z forum. Nie wiedziałam jak się z Toba skontaktować, co prawda wysłałam prywatną wiadomość ale było info, że można jedynie do znajomych i nie wyłam pewna czy dojdzie.
Pojawiała się Uncja.