Display: All
Zegary obu kamer wreszcie zgodne. Szkoda, że przy okazji nie zmieniono ustawienia kamery wewnętrznej
206 Views
206
Wrotka z Czajnikiem w budce 😍😍
210 Views
210
Dziób Wrotki dzisiaj. Brud, albo zadrapanie. Nie ma mowy o ciężkich ranach, ani dziurach w dziobie, jak wczoraj pisano. https://zapodaj.net/images/4e2bac2516176.jpg
212 Views
212
A Ziuta była dzisiaj widziana ?Bo coś spokojnie .I oby tak zostało.
201 Views
201
monikam54
Wrotka spokojna dzisiaj. Odpoczywa na progu prawie od rana , przysypia może będzie dobrze ♥️
niza
To, że jej nie widać na kamerach to nie musi oznaczać, że jej nie ma blisko w terenie. Jak już możemy się domyślać nie dawała im spokoju wcześniej, ale trzymała się jeszcze na dystans. Teraz już też wiemy jaka jest przyczyna póki co braku jaj.
monikam54
Nie.
Może jak Wrotka szybko jajko zniesie to Ziuta odpuści 🤔
190 Views
190
Gawi
Obecność  jajek nie ma wpływu na rozgrywki. Mogą być nawet pisklaki, a dojdzie do rozgrywek  Jest taka zasada, samiec walczy z samcem, samica z samicą. Czasami druga połówka siedzi gdzieś z boku i najwyżej dzioba drze, a czasami lata w pobliżu ganiających się   i rozprasza uwagę intruza.
Wtedy na pewno Czajnik by pomógł w ochronie gniazda. Tylko teraz niestety i warunki trudniejsze na zbliżenie
To wrotka teraz?
193 Views
193
Tak:)
Gerwant_z_Rybii
tak
Lublin - dostawa w szponie
188 Views
188
Czajnik z prezentem, w budce pusto, patrzy w górę
187 Views
187
Jest Wrotka, przyleciała terkocząc ale teraz cisza. Bacznie ogląda okolicę. Oby zaraz nie było Ziuty.
168 Views
168
7:05,przyleciały dwa.
237 Views
237
Kto teraz jest w gnieżdzie?
225 Views
225
Wrotka spi na produ
221 Views
221
6:10 Wrotka śpi na progu. Pogoda w Lublinie nie rozpieszcza 🫣
206 Views
206
Jest w budce teraz. Czeka na śniadanie 😁
209 Views
209
Nasza królowa ma się chyba dobrze
205 Views
205
More