...a swoją drogą, ciekawe co u Ziuty słychać??? jak ta walka się dla niej zakończyła? Wrotkę mamy codziennie na podglądzie - więc jej stan nie jest zagadką....Nie chcę "wywoływać wilka z lasu " , ale podejrzewam , że nie tylko ja o tym myślę.... 🤔
Dokładnie też myślę o Ziucie, niech się wykaraska po walce i znajdzie swoje miejsce tam gdzie będziemy mogli ją oglądać. Byle Lublin zostawi w spokoju. Chętnie bym ją widziała w okolicach Rybnika, Łazisk.
Niczym w obyczajowym serialu rozwija się akcja w gnieździe sokołów wędrownych na kominie lubelskiej elektrociepłowni Wrotków. Internauci są świadkiem walki dwóch samic o gniazdo i partnera.