Display: All
W Anwilu karmienie. Jeden maluszek leży. Czyżby nie głodny....
88 Views
88
prawie indywidualne karmienie maluszka super brawo Zazamka
87 Views
87
Inspe
Masz siły na to patrzeć? Ja już odpadłam.  Dziękujemy za info
Kurde mam tak samo, ale tak mu kibicuje, że ciągle tam zaglądam
Inspe
To opisuj  ,  co widzisz?
MPEC. Karmienie.
80 Views
80
kolorowadama3
Mikrus znowu wysunął się na przód i zalicza wsady 😀 Da sobie radę 💪🏼❤️
Gawi
5BT Mikrus  Samiec
Urodzony na kominie KGHM w Głogowie, w 2019 roku
rodzice Szira i Florek
kolorowadama3
Nie chodzi o imię, tylko o to że jest maluśki. Nie nadałam mu imienia, ale żeby niektórym było lżej mogę pomyśleć nad synonimem 😉
Gawi
Poniżej pisałaś dużą litera w środku tekstu, tylko dlatego prostuję.
kolorowadama3
Nie wiedziałam, że są tu tacy puryści. Będę się pilnować 🫡
Na mpecu było karmienie, znów coś małego, maluszek coś tam dostał do dzioba, ale nie było tak miło jak poprzednio 😪
76 Views
76
Marlena72
Tak sobie myślę że : "Ten malusi, wręcz maleńki, będzie z niego sokół wielki."
Tak bym chciała też
OlaOlszowska
Niech ktoś podniesie tego małego nicponia 🤣
67 Views
67
Mpec karmienie, mały w dobrej pozycji
88 Views
88
Gawi
Tak na szybko, bez muzyczki można mieć oczy otwarte     https://youtu.be/GMZNaKdOa1g?si=ILoiRHrRjMgVHy0Q
kolorowadama3
A to mały spryciarz! 😀Elegancko się przecisnął między rodzeństwem i wysunął do przodu. Brawo Mikrus ❤️ będzie z niego drugi Mikron 🥳
Gawi
Mikrus już był w Głogowie
kolorowadama3
Imiona będą nadawane za jakiś czas. Do tego czasu będzie dla mnie mikrusem, tak jak w Płocku mam minionka ;)  a zeszłoroczna panna z Dobrej była kluską 🙃
powsinoga
Dziękuję za relację, trochę nie mam odwagi patrzeć na całość karmienia, ale maluszek jest moim bohaterem 
OlaOlszowska
Tym razem zgarnął większość dla siebie. Zazamka "niefortunnie" wycofała się do tyłu z pokarmem i tylko mały miał dostęp 🤭
kolorowadama3
Uff, dobrze to czytać. Przestałam oglądać bo to nie na moje nerwy 🫣 Dobrze wiedzieć że mikrus sobie radzi 😍
elik
dziękuję za komentarze 👍
OlaOlszowska
To była mini porcja, ale mały dostał conajmniej 10 wsadów, piłeczka lekko ukazała się.
Nieubłagane prawo natury.
Nakarmione dwa rokujące, samemu coś się zjadło... dla najsłabszego tyle co sam z truchła polizał https://zapodaj.net/plik-EX7hRkpZWe
75 Views
75
Paula12
Kiepsko to wygląda :( aczkolwiek i nie takie sytuacje wychodziły na prostą 😉
Trzymam za niego lub ja mocno kciuki
We Włocławku MPEC karmienie, najmniejszy próbuje coś złapać dla siebie ale słabo idzie... Na sam koniec może dwa małe wsady się udało wyrwać
73 Views
73
Paula12
Nie mogę patrzeć jak tak chce coś złapać i biedny się przewraca... no ale trzeba liczyć, że swoje jednak zje, na tyle żeby urosnąć i mocniej zawalczyć 😅
Trochę biedny ten mały  😒
Antonówka
Była dokładka, ale z niej też niewiele dostał.
Paula12
Krzyczy, że dalej głodny a jedzonka już brak :(
W Anwilu karmienie. Ładnie dzioby ustawione i każdy coś dostaje :)
63 Views
63
Zazamka karmi w ukryciu, żeby nikt jej nie wytykał, że niesprawiedliwie dzieli😉.
102 Views
102
Chyba się teraz na nic nie załapał
Mały wygląda jakby nie miał siły
W Anwilu karmieni. Puszki wygłodniałe bo wrzask niesamowity 😁
76 Views
76
kolorowadama3
Jeden ze starszych ponad minutę krztusił się kością (albo nogą?) - to nie na moje nerwy 🫣😀
Zazamka karmi mały sporo dostał
75 Views
75
faktycznie sporo dostał. czwarte jajo widać definitywnie spisane na straty
😮
raczej nic z niego się nie wykluje choć ona je trzyma pod sobą ,pewnie nie zalężone .
W Anwilu kluski same
58 Views
58
Szkwał przy dzieciakach 🥰
79 Views
79
Załapałam się na końcówkę karmienia, najmłodszy dostał 2-3 wsady
93 Views
93
More