Patrząc na to co wydarzyło się dzisiaj w Płocku nie wiem czy to dobry pomysł budowania kolejnego gniazda w tak bliskim sąsiedztwie wrotkowskiego komina.
Jur, dobrze, że ja jestem tylko w części tego programu😃 . Dla mnie zaszczytem było wystąpić w jednym programie w tak zacnym Towarzystwie, jak Prezes Stowarzyszenia, Panowie sokolnicy i inne kompetentne osoby. Przy okazji bardzo dziękuję przesympatycznej ekipie z Polsatu - Pani dziennikarce Oli i Panu operatorowi kamery - za wyrozumiałość i bardzo fajny, rzeczowy materiał o sokołach.
Ten materiał był wyemitowany w sobotę o 16.30 w Polsat News w ramach cyklu Czysta Polska. Ati wyszukała, że ten program będzie nadawany zaraz po północy od 0:15 do 1:00 tylko nie wiem, czy to będzie ten sam odcinek. Materiał o sokołach był pod koniec odcinka.