Display: All
Ale najpierw było podanie do dziobów: https://zapodaj.net/plik-Wo222f6Hi7
83 Views
83
Karmienie w Anwilu,jedno stoi na progu, drugie samoobsługa w budce
66 Views
66
Anwil też plażng, tylko nie wiem dwa czy trzy ogonki?
65 Views
65
Dorcia
Chyba jednak dwa przy progu
Na MPECU plażing 😂
68 Views
68
Młody udaje nieżywego
🤣
3 młode na podeście, Świst wrócił
77 Views
77
MPEC, dwa młode śpią w gnieździe
81 Views
81
Bardzo ładny widok maja na tej kracie. Sam bym tam posiedział 😁
Anwil - jeden leży w budce, resztę wywiało
81 Views
81
Dorcia
Stanął w progu
MPEC, został tylko jeden (Odys?)
91 Views
91
Młode są głodne, od 5.00 rano nie licząc jerzyka dostarczonego przez Szkwała nic nie jadły.
😮
IzaEs
To dlaczego tak ? 😪
Daszka
2 ogony spod kamerki wystają.
albo młode leżą niewidoczne pod kamerą albo poleciały
110 Views
110
Eris i odis na kracie
W MPEC-u młodzian na kracie
108 Views
108
elik
to samiczka, Odyn leży wciśnięty w zacieniony kąt i ledwie go widać
Wilda karmi , wszystkie dzieci w domu 🙂
110 Views
110
Zazamka karmi na tarasie 😄
115 Views
115
wreszcie ten ciapciak Odys wyszedł na kratę
103 Views
103
Iwona65
Niech się nie śpieszy, zachowa rozwagę, żeby w dobrej kondycji przyleciał do Słupska
😆
powsinoga
😂
Anwil - karmienie do dziubka 🥰
89 Views
89
A ten odlot wieczorem to na pewno był Świst? Nie któryś dorosły? Bo Świst jest w budce. Trójka w komplecie. Chyba, że wrócił?
97 Views
97
elik
obecnie 2 młode w budce, dorosły na kracie, i tak, wczoraj na pewno poleciał Świst
Na kracie Zazamka, bo bez obrączek 😄
elik
zgadza się, obecnie siedzi na lampie
Dzięki, bo u mnie to widać tylko czarną plamę odlatującą 😕
More