Display: All
adz
adz
Gdynia wiadomo co z Zoyą?
114 Views
114
OlaOlszowska
A jeśli chodzi o Wante to cytuję wiadomość od Poodki: "Gdynia: młody lotnik cały i zdrowy; odstawiony przez pracowników PGE w bezpieczne miejsce, widoczne dla dorosłych ;)".
AnaOxy72
już Ją tam Rodzice dobrze podkarmią ;)
OlaOlszowska
Zoya siedzi na progu budki
Gdynia - jaka wałówka na daszku
108 Views
108
OlaOlszowska
Viking pięknie wylądował na daszku
Dwójka z Tczewa ciągle w budce
106 Views
106
W Gdyni dwójka
111 Views
111
Gdynia: młody lotnik cały i zdrowy; odstawiony przez pracowników PGE w bezpieczne miejsce, widoczne dla dorosłych ;)
142 Views
142
AnaOxy72
jeeejciu jakie cudowne wieści. Dziękuję
A co z Wantą, czy ją znaleźli? 🥺
Poodka
Są wszystkie ;)
powsinoga
Bardzo dziękujemy za szczęśliwe wiadomości🥰
gosza
Super info😃dzięki
adz
adz
W Gdyni Zoya i Tryton  12/46
123 Views
123
Koksinka z jedzeniem, może trzeci się objawi 😄
120 Views
120
W Gdyni widać tylko dwójkę a gdzie się podział trzeci ? , zaglądałem wcześniej to w budce były trzy .
114 Views
114
W Redzie karmienie 😄
113 Views
113
powsinoga
Już samoobsługa 😂
Hej. Ile naliczyliście dzieciaczków w gnieździe teraz? Bo mi internet strasznie rwie... 😁🙃
109 Views
109
powsinoga
W Redzie czwórka, w Tczewie dwójka
Iwona65
Jeszcze Tczew i Wejherowo zostało
OlaOlszowska
W Gdyni trójka drzemie
Tercja na poręczy, młodzian na progu
117 Views
117
W Tczewie dwójka młodych w budce
117 Views
117
Gawi
właśnie widzę, że się zjawil
Dzień dobry! Tryton na daszku 😀
117 Views
117
Viking na daszku
115 Views
115
Tczew,  Kujawiaka wcięło, a zapisów nie ma. Kociewiaka, nie Kujawiaka
109 Views
109
...wcięło Kociewiaka  Gawi 😊
Jak poznajesz czy to Kociewiak cz Tęcza?
..po obrączkach i wielkości,  jak chyba  wszyscy FF 😊
Saracen
już jest
More