O kurczę, gratulowałam chrzestnym z Gdyni, a tu we Włocławku również zacne i znajome towarzystwo doczekało swoich chrześniaków. Gratuluję, szczególnie Elik, bo Odysa też wysłałam, ale teraz Ty się martw o niego😆. I pilnuj
Fajnie się czyta, jak widzi sie że imiona wybierali znajomi np jur, basiula czy Elik. a potem sokoły np urzędują pod kamerami to "dla chrzestnych frajda" przynajmniej dla mnie maxi bonus
We Włocławku jest najbardziej znana, historyczna fabryka fajansu, więc z pewnością stąd ta powtarzająca się propozycja🙂. Włocławski fajans jest ładny, propozycja imienia bardzo lokalna, samo słowo „fajans” jest bardzo przyjemne pod względem brzmienia (spróbujcie sobie kilka razy wypowiedzieć to słowo na głos, jak melodyjnie brzmi i jak ładnie się w buzi układa🤓). Szkoda tylko, że określenie fajansiarski ma tak negatywny wydźwięk, ale według mnie nie jest to najgorsza propozycja imienia😉.