Display: All
Dzień dobry, domator na podejście 😄
93 Views
93
O kurczę, gratulowałam chrzestnym z Gdyni, a tu we Włocławku również zacne i znajome towarzystwo doczekało swoich chrześniaków. Gratuluję, szczególnie Elik, bo Odysa też wysłałam, ale teraz Ty się martw o niego😆. I pilnuj
98 Views
98
Yvone
Fajnie się czyta, jak widzi sie że imiona wybierali znajomi np jur, basiula czy Elik. a potem sokoły np urzędują pod kamerami to "dla chrzestnych frajda" przynajmniej dla mnie maxi bonus
elik
😀
na kracie 2 młode i łup
93 Views
93
elik
Świst i Eris
Iwona65
Oo widzisz, coś tam nagrywałam, a nie byłam pewna Odysa. Bo Świst raz tam mi z obrączką mignął
W gnieździe Odus i ktoś
115 Views
115
Maja5
Młody z jedzeniem.
Iwona65
Właśnie Odys obrabia zapas jedzenia
Anwil głosowanie
104 Views
104
Baszka
Fajans to chyba nieporozumienie
Daszka
We Włocławku jest najbardziej znana, historyczna fabryka fajansu, więc z pewnością stąd ta powtarzająca się propozycja🙂. Włocławski fajans jest ładny, propozycja imienia bardzo lokalna, samo słowo „fajans” jest bardzo przyjemne pod względem brzmienia (spróbujcie sobie kilka razy wypowiedzieć to słowo na głos, jak melodyjnie brzmi i jak ładnie się w buzi układa🤓). Szkoda tylko, że określenie fajansiarski ma tak negatywny wydźwięk, ale według mnie nie jest to najgorsza propozycja imienia😉.
monikam54
Mi tam też się podoba , bo z tego Włocławek się kojarzy🙂
Gawi
Daszka
Ileż ciekawych propozycji imion tutaj widzę😁.
Jest tylko jeden
89 Views
89
buber
Zdaje się, że 1 widać na obrączce, Odys.
widzę w budce Śwista i jeszcze kogoś, trzeciego nie ma, czyżby brakowało Odysa ?
73 Views
73
Odys póki co nie zamierza odlatywać.
Dwójka domatorów na podeście 😂
76 Views
76
Jakie zgodne rodzeństwo.https://zapodaj.net/plik-jbB8yAfnqB
82 Views
82
Znów wszystkie razem. https://zapodaj.net/plik-YyYEP7YYfk
68 Views
68
Zazamka z obiadem.
76 Views
76
Czy ktoś ma podgląd na Anwil? Bo u mnie kam roluje już drugi dzień
81 Views
81
Gawi
No nie działa. Tu masz stronę Anwilu  https://sokoly.anwil.pl/gniazdo
Dorcia
Dzięki Gawi
Gawi
Dorcia, do obrączkowania dorzuciłam filmik Anwilu, wywiad z Adm. itd
Basiula
Ta strona u mnie też nie działa
Gawi
Nie działa, bo to coś w Anwilu padło
Dorcia
nie otwiera mi ta strona
obecni Eris i Odys, ta dwójka nigdzie się nie wybiera
92 Views
92
powsinoga
😂 domatorzy
Zazamka karmi na podeście. Świst jakiś czas temu poleciał, może wróci na kolację. https://zapodaj.net/plik-Ib0vHD1kMc
95 Views
95
elik
nareszcie karmienie, ale Śwista chyba nie ma
Trójka na podeście na MPEC-u
89 Views
89
More