Display: All
W Gdyni sokół na poręczy...chyba Koksinka.Nawołuje. A budce gość(nowy rezydent)udaje, że go nie ma😁
124 Views
124
gosza
Poleciała, ale długo siedziała...
8.51 - ta sama sytuacja
A... o  godzinie 00.15 - też w domciu , jak to On ...- cały -Kaszub ...
117 Views
117
Kaszub w domciu
122 Views
122
Tercja na progu
151 Views
151
127oskarALFA
"tradycyjna " stała miejscówka i pozycja jak u Niej nie raz bywało ...
Nowego lokatora w Gdyni obudziły odgłosy wyścigów aut na parkigu
153 Views
153
O, ju parka na wizji.
154 Views
154
Lili
To ja jeszcze dodam .Śpię przy otwartym oknie. Codziennie rano, ok. godziny 5, budzi mnie gruchanie samca, bo..." Największa intensywność gruchania przypada na godziny poranne, szczególnie tuż przed wschodem słońca, gdy ptaki rozpoczynają swój dzienny cykl aktywności..."
Warto przeczytać:
https://oranges.pl/dlaczego-golebie-gruchaja
oczami.ptakow
Samiec poleciał.
niza
Skąd wiesz który to samiec a która samica? U nich chyba nie ma dymorfizmu płciowego?
oczami.ptakow
Ten który odleciał wcześniej gruchał.
Wiadomo co, ale już nie grzy*acz na dachu.
141 Views
141
Normalnie samowolka 🤣
Potencjalny obiad skoczył na główkę.
144 Views
144
Nikt się z sokołów nie interesuje grzywaczem w gnieździe, bo jest zamieszanie. Skoro Bosman się nie pokazuje, przylatuje sobie Batory, Koksinka Batorego ma za intruza, wiadomo... Za dużo się dzieje żeby ktoś z nich przejmował się grzywaczem w budce. Wszyscy się śmieją z tej sytuacji, a powinniśmy się zastanawiać gdzie jest Bosman?
143 Views
143
oczami.ptakow
tak jak pisałem wczoraj - myślę, że Bosmana już niestety nie zobaczymy. Ale to nie zmienia faktu, że ktoś z Gdyni mógłby wyskoczyć pod komin i sprawdzić jak sytuacja. Można też dać zna ochronie, aby bardziej się rozglądali.
Gawi
Wyobraź sobie, że dzwoniłam do kogo trzeba w PGE z prośbą o rozglądanie się pracowników czy gdzieś nie leży Bosman. Z Bryzą zresztą było tak samo.
oczami.ptakow
To bardzo dobrze 🙂
jur
jur
Przecież się zastanawiamy 🤔
widać że Koksinka wypatruje i nawołuje Bosmana
jur
jur
To powiedz jak go wołała ?🤣
AnaOxy72
wczoraj bardzo wyraźnie to pokazała swoim zachowaniem
Kiedy w Gdyni będzie pierwsze jajko 🙂
130 Views
130
jur
jur
Czekamy. Choć tu może być kilka scenariuszy. Jajka, niedokończony lęg lub... (...) jako danie główne 😉.
Sokol na platformie a (...) wciaz w srodku :)
122 Views
122
tak widziałam to. sokół odleciał. Wyglądało to tak jak by nie wiedział że ktoś jest w środku
a w Gdyni ..[..] i [...] ...czyli na razie bez zmian....
123 Views
123
(...) w gdyńskiej budce
118 Views
118
Amika
O 2:30 był obecny, więc pewnie cała noc siedział
W Redzie sokół we mgle
110 Views
110
A to w formie ciekawostki pierwszy raz kiedy po usamodzielnieniu się Batory pokazał się w kamerach - https://www.youtube.com/watch?v=nOade_nu-y0
117 Views
117
Jest piękny 🥰
More