Display: All
W Tczewie dorosły w gnieździe
142 Views
142
W Gdyni intruz w gnieździe sokołów czuje się jak u siebie
156 Views
156
Oj ,  tak 😉
W Gdyni (...) siedzi w gnieździe, zadomowił się na dobre
150 Views
150
W Gdyni o 23:15, (...) siedzi w gnieździe
148 Views
148
W Gdyni (...) nadal siedzi w gnieździe
161 Views
161
Baszka
(...) w gnieździe sokołów zadomowił się na dobre
Baszka
18:25, (...) w gnieździe
monikam54
Mnie to zastanawia czy Balbinka to wylatuje i coś je ? 😄Co wejdę to ona siedzi , jak to tak bez posiłku 😂
Koksinka wpadła do budki, ale zaraz wycofała się na poręcz, trochę pociokała i poleciała. https://zapodaj.net/plik-bUfCliSeTg
141 Views
141
W Gdyni w gnieździe siedzi (...) ryzykant
129 Views
129
AnaOxy72
Mam wrażenie jakby był...figurą woskową...Cały czas w tym samym miejscu 🙄
Baszka
Nadal siedzi
23.45 -Kaszub -domator zameldował się na noc w swojej "sypialni" , medytuje -świata nie obserwuje i coś spać Mu się nie chce ...
122 Views
122
Wydaje mi się, że (...) ma już jajko
133 Views
133
Amika
Jednak mi się przywidziało. Jeszcze nie ma jajka
136 Views
136
Myślałam że to Koksinka. Czyli dalej nie wiadomo co z Bosmanem. A liczyłam że jeszcze go zobaczę ...
Amika
Sokół był znowu, ale do środka nie wszedł. Widać ubytki w piórach na żabocie
Za drugim razem była Koksinka 0BP
https://zapodaj.net/plik-KRDtayycov
Amika
Dziękuję, już zedytowałam
Pewnie go pokocham.... ale na razie 😢
😪jeszcze się łudziłam..
eevik
Wiem co czujesz... 😢
Amika
buber
Batory wpadł obejrzeć z bliska co mu ojciec w spadku zostawił.
Nie on jeden przejmuje gniazdo po ojcu , Apasz też się pojawił, a zniknął Bielan, kto wie jak tam naprawdę było z Frankiem i  jego synem Prezesem ( jeszcze jeden mlody , obcy   kręcił się tam wtedy )  to nieokiełznana, dzika  natura  i jej   prawa ... 🤔
oczami.ptakow
Ogólnie samce mają predyspozycje do wracania do miejsca wyklucia. I dlatego zwykle samce mniej migrują.
Zgadza się...🤔
Widzieliście to  https://www.facebook.com/share/v/19XGtcc49u/Dla ograniczonych czasem najciekawszy fragment to minuty filmu od 3:50 do 5:10
116 Views
116
Iwona65
A jest albo będzie gdzieś jeszcze oprócz FB?
Amika
Ja tylko na grupie Sokole Oko trafiłam. To film publiczny więc chyba każdy może go zobaczyć
oczami.ptakow
Po tym filmie widać, że Koksinka jest ciekawa nowych lokatorów, ale też trochę się ich boi. W takim razie na razie za wiele im nie grozi. Pytanie, czy z czasem nie nastąpi w tym aspekcie zmiana?
Sokół na poręczy wyżej, 😁😁 (...) w budce
115 Views
115
Efa
Efa
Czyżby dziki lokator w Gdyni na noc zostanie?
115 Views
115
AnaOxy72
Wygląda na zadomowionego
Kokosinka na daszku, zeskoczyła na poręcz-popatrzyła bokiem do budki i dała "dyla"🙃
😆
139 Views
139
Śniadanie konsumowane na daszku, dziki lokator w budce...
151 Views
151
elik
drugi dziki dostarczył do budki gałązkę, trwa budowa gniazda w gnieździe https://zapodaj.net/plik-3acFsWH5L5
More