Nie on jeden przejmuje gniazdo po ojcu , Apasz też się pojawił, a zniknął Bielan, kto wie jak tam naprawdę było z Frankiem i jego synem Prezesem ( jeszcze jeden mlody , obcy kręcił się tam wtedy ) to nieokiełznana, dzika natura i jej prawa ... 🤔
Po tym filmie widać, że Koksinka jest ciekawa nowych lokatorów, ale też trochę się ich boi. W takim razie na razie za wiele im nie grozi. Pytanie, czy z czasem nie nastąpi w tym aspekcie zmiana?