Display: All
Po 50 min  Balbina wraca - no chyba że to Balbin, ale lekko przestraszony ten (...)
126 Views
126
I chyba Koksinka coś mu/jej zrobiła albo mi się wydaje 🤔 bo ma czerwony dziub
Amika
Czerwony (częściowo) dziób ma od dawna. Samiec ją pewnie karmi z wola i stąd to zaczerwienienie.
Wcześniej jak zaglądałam to tak siedziała/ siedział, że widać nie było... 
Dzisiaj po powrocie to też coś z budki było jedzone
Dziki lokator dostał eksmisję. https://youtu.be/-3-kx7OSzhI
118 Views
118
AnaOxy72
wrócił :) Ironman :D :D :D
Amika
To była trzecia  eksmisja dzisiaj. Poprzednie były o 6:14 i o 10:50. Niestety tylko na moment ucieczki (...) się załapywałam, ale chyba nie było aż tak ostro jak tym razem. Wcześniej najpierw odlatywał (...) a dopiero po chwili Koksinka ruszała za nim. Tym razem za "fraki" go wyrzuciła. Ciekawe czy uparciuch ponownie wróci.
Mimi
Dla mnie to Isaura i Leoncio - niewolnicy gdyńskiej budki 🤣
Amika
😄
Mimi
Teraz to był ten z dużą białą plamą, a rano z małą plamą, więc jeśli to samica siedzi w nocy, to dwie przedpołudniowe eksmisje były gołębicy, a trzecia samca, heh rozróżniam ich już ;)
Lizka
Plamka i Plam ;)
Mimi
Widziałam tę akcję przed 11, wtedy przegonił Batory, ale osobnik z małą plamą wrócił i dopiero troszeczkę później była zmiana.
buber
Godzina 18.51 i  pojawił się uparciuch, albo partner uparciucha. Już się w tym gubię. 😄
buber
Przez moment myślałam, że kolację sobie z niego zrobi, ale się wyrwał. Mogła go trochę poturbować.
Amika
Bubor, przed progiem role się odwróciły i to lokator wyjechał na plecach gospodyni. Obejrzałam sobie stopklatki.
Myślę, że wyrwał się w budce, ale daleko nie uciekł i został złapany.
Kokosinka z dorosłym samcem( nie widać obrączki) po namowie wspólnej przegoniła grzywacza- dostał szponami ale zdążył odlecieć w drugim kierunku
92 Views
92
Bardziej się cieszę, że jest Bosman. Jednak co chłop, to chłop 😁😅
AnaOxy72
Bosman ma na jednej łapce podwójna obrączkę. Czy ten miał?
Oj, szkoda, że to nie Bosman 😟 Zasugerowałam się wpisem Eg61 i sama dopowiedziałam sobie, że to nasz kochany Bosman 😒 Dziękuję za info
AnaOxy72
To nie był Bosman. To Jego Syn, Batory
Balbina dalej w budce , trochę się przesunęła i 🥚dalej nie ma 😂
82 Views
82
Gdzie się podział (...) ? Była jakaś bitka ?
Edit. Nie było pytania 😅
89 Views
89
AnaOxy72
coś musiało być, bo jak zajrzałam, to dłuuugo gruchał..aż całe podgardle Mu chodziło :)
buber
Jakaś awantura była, nie wiem który z sokołów wpadł do budki i wypłoszył grzywacza, nie zdążyłam zrzutu zrobić. Myślałam, że już po delikwencie, a tu proszę. Chyba, że to drugi sobie siedzi.
Czy w Gdyni są jajka (jajko) czy to taka trochę ciąża urojona? Bo co zaglądam to siedzi i ciężko stwierdzić
...
98 Views
98
Anilah
🤔
Maja5
(...)
Maja5
Nie ma jajek tylko ten (...) jest po prostu chory i tyle
Baszka
Jajka nie dostrzegłam
Na trzepaku siedzi sokół a w gnieździe intruz 😃
92 Views
92
niza
Chyba odwrotnie już 😆 na trzepaku intruz a w gnieździe obecny rezydent 😉
elik
to już nie intruz, tylko zasiedziały domownik 😜
😅
Na daszku konsumpcja ,na poręczy Kokosinka
99 Views
99
Baszka
Odleciała z resztą łupu
a w środku gołabek,haha
Zmiana (...) w gnieździe
158 Views
158
Maja5
A wylatuje z gniazda nawet na chwilkę?
Maja5
A jest w budce w nocy?
Maja5
Ta GRZYWACZOWA WYGLĄDA NA CHORĄ
Czy gdyńskie sokoły odwiedzają swoje gniazdo?
145 Views
145
Bosmana nadal nie ma ?
163 Views
163
AnaOxy72
Nie ma
😢
😒
Kaszub nocuje w domu
159 Views
159
Baszka
Kaszub wybył
I znów.jak8es starcie Koksinki z ....było?
156 Views
156
Koksinka w gnieździe
159 Views
159
Amika
Chata wolna póki co. Koksinka straszyła grzywaczową ale i tak pierwsza czmychnęła, a za nią i lokatorka odleciała. Wreszcie Batory mógł wejść do budki.
Amika
Gawi
Zemsta Bryzy, jest znowu  https://zapodaj.net/images/596be8406244a.jpg
AnaOxy72
zeby się nie napuszył, kto wie, jakby się to skończyło.....
😁
AnaOxy72
Dobrze ze choć Ona się pojawila
Czy ten (...) coś je ?
152 Views
152
one o 10 mają zmianę warty :)
Baszka
Odleciał
Mimi
Są dwa grzywacze, zmieniają się w okupacji gniazda i nawet różnią się wielkością białej plamy, ale nie mam zielonego pojęcia, który to samiec, a która samica (przynajmniej dopóki jajka nie zniesie).
monikam54
Ciekawe kiedy jajko się pojawi 😂
a czy ten drugi przylatuje? czy został skutecznie odstraszony ?
Baszka
Odleciał o 10
Na jakąś minutę tylko
Słowo (...) jest zakazane czy o co chodzi 🤣
More