Display: All
Dzień dobry! W Tczewie dorosły sokół na barierce 🥰
102 Views
102
Tercja na trzepaku
97 Views
97
Baszka
Odleciała
1:25, przyleciała Tercja, może na nocleg
84 Views
84
Baszka
Siedzi na progu, śpi
Kaszub odleciał
79 Views
79
Baszka
Tercja też się ulotniła
W Redzie Tercja siedzi w budce, Kaszub na trzepaku
70 Views
70
Była krótka randeczka i nawet były buziaczki. A potem Kaszub odleciał zawstydzony 🤣 Pięknie ta ich więź się rozwija. Uwielbiam 🥰
Dzień dobry! A w Gdyni nadal gołębnik... bez Bosmana 😢
96 Views
96
niza
😥
AnaOxy72
😪😪😪😪😪
Weles siedzi na progu, jest piękny jak jego ojciec Kaszub
107 Views
107
Weles się drze 😇
106 Views
106
w Gdyni znów .....parka....
https://zapodaj.net/plik-tX65aCizvF
101 Views
101
redzkie, mokre rozmowy :)
https://zapodaj.net/plik-d0C3zvDWIB
99 Views
99
Baszka
Są przepiękne
W Trójmieście pada. Kaszub siedzi jedną łapą na poręczy, drugą na trzepaku, zażywa kąpieli, wygląda pięknie
104 Views
104
AnaOxy72
Teraz siedzi w budce i krzyczy
Baszka
Odleciał z krzykiem o 14:45
W Gdyni w gnieździe ptaków brak
95 Views
95
monikam54
Balbina siedzi 😄
Baszka
Intruz wrócił
Dzień dobry! Wracam po urlopie i serce mi pęka💔 nie ma Bosmana, jest (...)😪😪😪
114 Views
114
joanna777
😢
eevik
😢
Czekam z niecierpliwością jak zje tą waszą balbine
114 Views
114
127oskarALFA
...to jest ich -ptaków świat - a nam nic do tego ...!!!
no ja nie mogę!!! terminator normalnie :D :D :DCO MI ZROBISZ JAK MNIE ZŁAPIESZ? :D
😆
127 Views
127
127oskarALFA
...chyba jakieś nowe "Westerplatte" w Gdyni się szykuje ...!
More