Display: All
U Kaszuba - 23.15 - Kaszub dziś nie tylko cierpi na bezsenność , ale i na "sokoli stres" , bo Szefowa rewiru ( Tercja ) od dłuższego czasu 
siedzi na progu budki , może by chętnie "zwiał" na spokojne miejsce na kominie , ale jak to zrobić gdy wielka "kobita" stoi Mu na drodze ...?
62 Views
62
Obydwoje smacznie śpią 😊
Któreś na progu śpi, w budce pusto 😊
Tercja siedzi na progu
58 Views
58
Baszka
Tercja domatorka nadal obecna
Dzień dobry! Spotkanie w Redzie  🥰
57 Views
57
Daszka
Właśnie Kaszub zwiał z tej długiej, rozgadanej randki🙂.
Baszka
Jeszcze są razem
O..dziwo - 00.25 -nocne spotkanie rezydentów - Tercja z Kaszubem ciokają -coś pięknego ...
63 Views
63
U Kaszuba - 23.30 - dziś Kaszub cierpi na bezsenność , przysypia w pozycji czuwania , może ma ku temu jakieś "sokole powody" ....
57 Views
57
Kaszub na progu
54 Views
54
Witam po dłuższej przerwie 
Gdynia kam 3  OK. ale  1 i 2  fatalny obraz , Pozdrawiam Wszystkich FF.
58 Views
58
powsinoga
Witaj, miło Cię widzieć, wszyscy jesteśmy zrozpaczeni obrazem z kamer wewnętrznych, które oferuje nam nowy dostawca 🥴😖
Madame Tercja na wizji🥰
63 Views
63
Kaszub śpi w gnieździe z głową w piórach😀😀
60 Views
60
Tercja pilnuje chaty🥰
63 Views
63
Dzień dobry ! Admirał na wachcie 🥰
59 Views
59
Admirał na poręczy. https://zapodaj.net/plik-96S1WScjjT
60 Views
60
W Redzie ktoś siedzi na progu
58 Views
58
Kaszub - 00.00 - śpi sobie ...
57 Views
57
W Gdyni i Redzie siedzą "byli": Koksinka i Kaszub. Każde z nich na trzepaku :)
64 Views
64
More