Display: All
O 19:43, na progu zasiadła Tercja
36 Views
36
O 19:25 Kaszub wskoczył na poręcz (poćwiczył skrzydła), przeskoczył na trzepak, chwilę posiedział i o 19:29 wrócił do budki
34 Views
34
Kaszub opuścił budkę
34 Views
34
w Redzie mróz na soplach gra, a Kaszub w domku się shował
37 Views
37
Dzień dobry zmarznięty Kociewiak popiskuje w budce 😄
34 Views
34
Kaszub jeszcze w domu, 6:46
43 Views
43
Reda, Kaszub na noclegu
47 Views
47
Baszka
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej
Koksinka zaprasza do budki
44 Views
44
AnaOxy72
i ogłasza nadejście nocy :)
Samobójca w Gdyni na poręczy 😀
😆
34 Views
34
Gdynia, Koksinka na trzepaku
41 Views
41
Kaszub śpi
44 Views
44
Kaszub na noclegu 🥰
50 Views
50
Spotkanie w Gdyni za winklem 😆
😆
49 Views
49
Dzień dobry. Batory nie jest z lasu, powinien mieć na metryczce  żółtą obrączkę ornitologiczną. :)
62 Views
62
Kaszub pilnuje rewiru 😄
😆
45 Views
45
More