Display: All
Bardzo smutno a jeszcze bardziej jak nie można się zalogować. Wolę nie pisać o logowaniu- stale jakieś "dodatki" które utrudniają logowanie. Tyle, resztę sobie dopiszcie prowadzący to "forum, blogi" czy jak tam się to nazywa.
to🦅albo🦉to a SOKOŁA 😭NIE MA
121 Views
121
Giga odeszła 😪 lataj wysoko z Frankiem
142 Views
142
Giga będzie  latać wysoko  z Frankiem i ze swoim synem Paniczem, który odleciał do sokolego nieba kilka dni temu.
Yvone
Trójkami do  nieba szli ...
Bożka
😢
Zawsze jest mi smutno, gdy odejdzie któryś sokół, ale nie po kazdym ryczę. Dzisiaj jest taki dzień, że nie da się nie ryczeć. Giga była jednym z pierwszych sokołów, z którymi miałam do czynienia. Wkrótce minie 10 lat od kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam... :(
😢
147 Views
147
A ja pamiętam jak się kluła, dorastała, zdobywała niebo, zakładała rodzinę......😥😥😥
OlaOlszowska
Dokładnie, dziś nie da się nie płakać.
Na iglicy miasta, gdzie wiatr ma swój tron,
gdzie chmury dotykają betonu jak dłonią,
królowałaś cicho – skrzydłem i wzrokiem,
nad Warszawą, nad zgiełkiem, nad ludzkim niepokojem.
Strażniczko nieba, sokolico dumna,
w Twoich oczach odbijał się świt i burza.
Miasto było małe, gdy szybowałaś wysoko –
wolna, prawdziwa, nieugięta.
Dziś ciszej nad Pałacem.
Wiatr niesie tylko wspomnienie skrzydeł.
Lecz tam, gdzie kończy się horyzont,
ktoś znów wzbił się ku światłu.
Leć wysoko, Giga. Nad Wisłą, nad dachami, nad nami.
Warszawa spojrzy w górę –
i będzie pamiętać.
161 Views
161
Lili
😪💔
Daszka
Miałam nie płakać, ale te słowa wycisnęły mi łzy z oczu. Dziękuję💔. To właśnie Giga i Franek byli moimi "pierwszymi". I gdybym wchodząc pierwszy raz na podgląd nie trafiła akurat na karmienie pałacowych, pewnie odpuściłabym temat i nie byłoby mnie tutaj. Dziękuję, Gigo, dziękuję Franiu🖤.
niza
Po Wrotce obiecałam sobie, że nie będę już "przez sokoły" płakać ale dzisiaj się nie dało. Silniejsze od człowieka... I to poczucie, że kończy się ta legendarna epoka panowania najpierw Franka, a teraz Gigi. Pamiętam jak zaczynałam oglądać sokoły i się śmiałam, że jest sokół o imieniu Giga, bo moja starsza córka tak nazywała młodszą kiedy jeszcze do końca nie potrafiła mówić. Myślałam, że "Giga" to takie nasze określenie, a tu był sokół o tym imieniu. I przez to Giga od samego początku spotkała się z moją sympatią. Dalej już wiadomo, królowa przez duże K. Dziwne uczucie, że jej już nie ma. Niby do człowieka dotarło a ciężko uwierzyć...
buber
😢💔
Luiza
Pięknie napisałeś, Kotu. Smutny ten dzień
Dorcia
Swoją przygodę z sokołami zaczynałam na pałacu z Frankiem i Gigą 💜🖤💚 szkoda tak pięknych i niesamowitych sokołów. Teraz pałac juz będzie pod innymi skrzydłami
Violetta
Wcześniej był Wars i Sawa, równie opłakiwana para, później serce skradł Franiu z Giga, Franiu romantyk latał na dwa fronty, w rezultacie został z Gigą twardzielką, zostawiając Leśną, która zawsze go wypatrywała.Mi też bardzo smutno.
💔
niza
Ciężko w to uwierzyć... Kończy się pewna epoka... 💔
Bożka
❤️💔😢
ewelin2212
Wzruszyłam się 💔
tarodo
💔
Show more comments
Giga🖤 dołączyłaś tam wysoko do Frania i Panicza🥺Jesteście już razem szczęśliwi ! 🥺😭
138 Views
138
Lili
😪💔
Efa
Efa
😭....
raktoja
Smutno
powsinoga
😥😥😥
niza
😭
Hugx2
😭
IzaEs
😭
ewelin2212
😥
tarodo
😢
🖤
Show more comments
Obudziłam się i pierwsze co to szukałam informacji jak Giga. 
Ale w sumie brak wiadomości to dobra wiadomość. 
Trzymaj się tam nasza 👸
139 Views
139
PKiN wrzucił post o odejściu Gigi... czy to prawda?
aleksandra8904
Ja to samo. Czekam na jakiekolwiek wieści...ale liczę na jak najlepsze.
ktoś zjada pałacowy żwir, może to Hrabia
130 Views
130
Yvone
Obraczka niebieska, ale oko mi nie pasuje,
Efa
Efa
Też go parę dni temu nie poznałam, bo oko inne, ale pokazał obrączkę z 5
elik
na 100% Hrabia, pokazał obrączki
Ktoś na kracie Kawęczyn
108 Views
108
teraz w gnieździe
Serce mi pękło po raz kolejny 💔
Franio a teraz Giga :( sezon się rozpoczął i myślę, że jest inna samica i doszło do starcia, Giga jest za dobrym lotnikiem
😢
165 Views
165
monikam54
Tylko nie Królowa Pałacowa 😭Co za sezon 🥺
Daszka
Och! Giga! Trzymam kciuki za królową! Oby przerwała tę smutną serię.
Jeszcze był Panicz syn Gigi i Hrabiego, który to odleciał za Tęczowy Mostek kilka dni temu. 😰😰😰😥😥😥😢😢😢
Bożka
GIGA!!! ❤️💔✊🏻
Lili
🤞🏻💗
oczami.ptakow
Nie ma co jeszcze płakać, może się wyliże z tego.
Oby się z tego wylizała. Bardzo Jej kibicuję.
niza
Właśnie to przeczytałam na naszej grupie na FB. Aż sobie usiadłam, bo mi słabo się zrobiło.... Nie wierzę, że to się dzieje....
tarodo
Franek, Panicz a teraz Giga 😪
Na dodatek od śmierci Panicza minęło dopiero kilka dni a tymczasem nie wiadomo co będzie z Gigą.😢😢😢😰😰😰😥😥😥 Życzę Jej aby przeżyła i wróciła do pełni zdrowia. Chciałabym jeszcze obserwować Jej lęgi i jak razem z Hrabią wychowują maluskie, bieluśkie waciki. Bardzo mocno trzymam kciuki za tą sokolicę. ✊✊✊✊✊✊ Za dużo tych przykrych wieści w tak krótkim czasie.
daro40-40@o2.pl
Wszystko Będzie dobrze To wojowniczka
HA! 4 minuty temu były 2 sokoły na iglicy, jeden na szczycie, drugi na dole po prawej, na wysokości najdłuższej  zapałki. Poleciały razem, najpierw ten z góry.
136 Views
136
oczami.ptakow
W obliczu tego co jest obecnie, to bardzo możliwe, że był to Hrabia i ktoś inny ni Giga.
OlaOlszowska
Albo chwila przed tragedią
Efa
Efa
Hrabia przyleciał
131 Views
131
Od marca swiatło w gnieździe bedzie wydłużone do g.22 na sezon lęgowy.
127 Views
127
Liczył na schadzkę a tu - nic z tego https://youtu.be/xE5anWulBvo
127 Views
127
Hrabia najedzony na maxa https://youtu.be/ApMRoJERdMU
109 Views
109
More