Display: All
Szkwał w budce
65 Views
65
elik
Zazamka na kracie
Można patrzeć na Zazamke 😀
Demonstracyjnie usiadła na swojej stałej miejscówce i robi toalete piór😀
64 Views
64
Dzień dobry! Na podeście Zazamka najedzona na tydzień 😍
65 Views
65
😁
Szkwał na kracie
44 Views
44
Zazamka dostała prezent
77 Views
77
Iwona65
Dostała prezent i po 7 min. nie było żadnego dowodu zbrodni. Po trznadlu nawet piórko nie zostało. Elik jak chcesz do postu...   https://youtu.be/ZnHmjFXrrMc?si=P7XU9VcqWeQxEfdK
elik
dzięki ale filmik już wstawiła Gawi :)
Zazamka w budce grzebie w żwirze
64 Views
64
Dzień dobry! Szkwał szykuje dołek 😍
61 Views
61
Zazamka w budce pracuje
66 Views
66
monikam54
Przeniosła się na kratę
Nadal sobie śpi na lampie Zaza
99 Views
99
Maja5
Heja🤗 mam nadzieję że sokół który spadł przeżyje.😉
Zazamka od 11:29
101 Views
101
Inspe
Jest g.15:00 Zazamka dalej siedzi.
Gawi
było spotkanie ze Szkwałrm na kracie, takie na odległość
elik
a wole jakie ma imponujące
Gawi
po przypadku w okolicy strach się bać przez to wole
www.peregrinus.pl
W związku z upadkiem sokoła w gnieździe we włocławskim Anwilu, w dniu 06 lutego br. planujemy wejście na komin w celu zabrania ptaka.  Wejście będzie uzależnione od wydania zgody na prace na wysokości, co może się okazać niemożliwe ze względu na panujące warunki pogodowe.
---
• 1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
177 Views
177
doriska42
Wiadomo czy wejście na komin dziś będzie? Nadal jest ślisko.
www.peregrinus.pl
W związku z upadkiem sokoła w gnieździe we włocławskim Anwilu, planujemy wejście na komin w najbliższym możliwym terminie. Obecnie, ze względu na trudne warunki pogodowe, w tym szczególnie oblodzenie infrastruktury, wejście na komin jest bardzo niebezpieczne dla osób wykonujących prace na wysokości. Dlatego, w porozumieniu z ANWILem, odkładamy wejście na komin w celu zabrania martwego sokoła oraz zatrzymujemy transmisję do czasu zakończenia prac.
doriska42
Dajcie znać co i jak. Smutno bez info
www.peregrinus.pl
Podgląd dziś wraca...
😭przykro i żal
173 Views
173
😥
Bardzo mi przykro 😔
173 Views
173
Boże jaka szkoda 😭 dobrze by było od razu zdezynfekować budkę
171 Views
171
jeżeli to ptasia grypa to dezynfekcja to może być za mało...może skończyć się tym że albo likwidacja budki albo jej wymiana
Od razu jak napisałam że jest sokół w budce wydawało mi się że coś z nią nie tak, ciężko oddychała 😭
03.20 Bez ruchu😭
194 Views
194
Lili
😥
😥
Terka
😒😭
Bożka
💔😢
buber
😢
niza
😥
😢
powsinoga
😪😪😪
IzaEs
😪
eevik
😢
Show more comments
More