Display: All
Czajnik dalej w budce..
213 Views
213
6:56 dalej w budce 😞
teraz go coś bardzo ciekawi, wskakuje, wyskakuje z budki, biega po podeście i się rozgląda
208 Views
208
Rekonesans wykonany. Nie zastaliśmy nic oprócz Czajnika i przygnębiającej ciszy. Sprawdziliśmy cały komin z każdej strony,  teren dookoła...nic...Czajnik  w pewnym momencie tylko wyskoczył z budki na podest, troche sie podarł i poleciała na polowanie...hipotez na to wszystko jest kilka, ale po raz kolejny natura pokazuje jak trzeba być wobec niej pokornym i ostrożnym (np. w osądach zdrowia ptaka z przed monitora)
207 Views
207
Lili
🤞🏻🤔
niza
Wydawało się, że Ziuta jest taka mocna, nie do zdarcia.... Czułam do niej niechęć, a teraz człowiekowi szkoda... Dzięki za poszukiwania.
monikam54
Ja to samo.. od straty Wrotki i Gwizdka wcale tu nie zaglądałam... Przemogłam się jakoś ostatnio , później ta kontuzja Ziuty , teraz jej nie ma i czego się zupełnie nie spodziewałam szkoda mi jej i chce żeby wróciła..
Lea12!
I ja tak samo
IzaEs
Mam tak samo... 😪
Dzięki 💚
Jakoś trudno pogodzić ze zniknięciem Ziuty ☹️
Szkoda, dobre geny
monikam54
Kurde każdy liczył że Ziuta tam gdzieś jednak na tym kominie jest...
doriska42
Dzięki Kotu
CZajnik nawołuje
158 Views
158
nie idzie wgl nadążyć za tym podglądem. masakra
a Ziuta była szukana po okolicy ? na terenie zakładu
179 Views
179
Chyba nie, przynajmniej oficjalnie nikt o tym nie mówił.
Ciężko się ogląda kiedy wiadomo że czeka na drugiego. Wrotka miała dzieci jak czekała na Czarta. Dzięki pomocy Czajnika wychowała całą trójkę. Losy przecież znamy. Widząc Czajnika mam to samo uczucie. Niech ta Ziuta już wraca, nie takie starcie przetrwała 😒.
Mam nadzieję że wróci i to szybko.
169 Views
169
Czajnik w budce
172 Views
172
No szkoda Czajniczka, to naprawdę dobry, poczciwy samczyk 😘 tak patrzę  na niego i przypomina mi się nasz walbrzyski Baron... najpierw Helgę stracił, później młodą z Inowroclawia (siostrę Afrodyty, z jednego legu)  i 4.12 23 r ostatni raz widziany w oku kamery 🙁 i tak zakończyła się walbrzyska przygoda z sokołami..... ale lubelska trwa nadal  😊i życzę Czajnikowi wspanialych Imbryczków 🥰 🤩 to jedyne i słuszne  , zakończenie zawirowań na Wrotkowie 🤗 👍
Czajnik na wizji, do kogoś się odzywał
173 Views
173
aleksandra8904
Macie normalnie głos na każdej kamerze? U mnie nic - kompletne zero dźwięku.
doriska42
Mam tylko taki odgłos jakby wiatrak się kręcił.
eevik
Nawoływał... Ale nikt nie przyleciał...
Czajnik chyba nocował w gnieździe... :(
158 Views
158
eevik
Tak nocował. Odleciał z rogu barierki o 6:50 w stronę zalewu.
to jest dramat nie streaming, głosu brak nawet jak odpalisz głos z 2 to rozjechanie czasowe miedzy kamerami ,brak zapisu. Ile można testować ustawienia? 3 lata?
192 Views
192
Bożka
Dokładnie, nerwicy można się nabawić nie tylko z powodu tegorocznych wydarzeń ... 😠
Jest tragedia... A w Gdyni jest chyba jeszcze gorzej
monikam54
W Gdyni oglądając podgląd czuje się jakbym oglądała kasetę z komuni 😂a to było bardzo dawnooo😀
😂
Przyleciał Czajnik
170 Views
170
Czajnik znów przyleciał, bez prezentu, czyści piórka, rozgląda się, Ziuty brak....
164 Views
164
właśnie odleciał
Czajnik?
155 Views
155
WarKotka
tak
Czajnik znowu
143 Views
143
ktoś się odzywa
150 Views
150
Bożka
Jest rozjazd między głosem i obrazem, więc to mógł odzywać się Czajnik.
More