Display: All
😂😂😂 ale się trafiła dla Czajnika zawodniczka 😆 będą jajka albo po dobroci, albo na siłę 😆
😆
219 Views
219
A teraz kto jest na poręczy? Czajnik czy Niemka?
198 Views
198
Chyba Czajnik...Wasserkocher ☺️
Wieslawa42
pewnie Niemka , trudno coś jak tak tnie. Sezon sie zaczyna. A tu jeszcze testy pewnie trwają.. Wstyd.
Inspe
CZAJNIK GODZ13:36, 
13:42 pusto
Ktoś proponował Avi dla nowej, ja proponuję bardziej żeńsko :) Avia
202 Views
202
tarodo
na FF jest ankieta na robocze imię
Niemka na poręczy.
195 Views
195
Donia
Nawołuje
Sokół na kracie, coś lata na górze, łepek mu tylko chodzi.
171 Views
171
może Czajnik poleciał po prezent po udanej randce, jest chyba oblężenie na kam 1 się u mnie nie odpala
181 Views
181
niza
Chyba u wszystkich tak jest, mi się odpala na chwilę i zaraz znowu kółko.
elik
widocznie wszyscy się rzucili oglądać Niemkę, jest 117 zalogowanych użytkowników
co bedzie jak bedzie 3,4,5 tysięcy
Misio779
E tam udanej, uciekł i tyle go było widać 😂
Inspe
Cam1 kręci kółko za kółkiem
Tak myślałam  ze ktoś jeszcze jest, był czymś mocno zaciekawiony
155 Views
155
Któreś siedzi na budce
149 Views
149
revico
jak pływaczka niemiecka za NRD
Bożka
Wielka Niemka.
Donia
No kawał ptaka 😎🫣
Ta kamera zewnętrzna to tragedia 🤦
Niemka
165 Views
165
elik
Niemka daleko zaleciała, najczęściej widujemy je w Trzebieży no i wałbrzyska Helga też była Niemką
W Puławach na Azotach (oddalone ok 50 km od Lublina) też jest Niemka
I Maltanka i Szira ..zachód Polski ...no i Bryza
I Zdenuszka z Doliny Baryczy 😪 I Tajga
oczami.ptakow
Zdenka to akurat Czeszka.
Iwona65
A Szira z Węgier chyba
Szira jest z Niemiec , z miejsc.Guben , około 100 km od Głogowa , wyklula sie na słupie wysokiego napięcia..😊
No tak...
monikam54
Czyli Ziuta przegrała walkę o gniazdo
doriska42
Była mniej doświadczona, jednak silniejsza niż Wrotka a słabsza od Niemki
Bożka
😢
Mamy w budce samice z Niemiec !!!!!!!
152 Views
152
Czajnik jak zwykle, zaprosił do budki i zwiał 😂
Amika
Tyle udało się złapać https://www.youtube.com/watch?v=7VM6DlOzL1E
coś Czajnika zainteresowano. tak tnie obraz, że brak słów w języku polskim na określenie tego dziadostwa
😆
144 Views
144
Wieslawa42
tak tnie, ze wcale nie zauwazyłam ze w budce dwa sokoły były, TRAGEDIA z tym serwerem.
Amika
Niemka była w budce
Tez próbuje go obserwować, ożywił się
Bożka
Wydaje mi się, że przelot dołem widziałam i głos drugiego sokoła, raczej krzyk.
oj tak... w najlepszych momentach tnie
monikam54
To prawda nawet wydawało mi się że do kogoś ciokał i poleciał zaraz
Czajnik przyleciał
135 Views
135
Chyba ktoś się pojawił bo Czajnik zdenerwowany.
Coraz ciszej nawołuje 😒.
129 Views
129
Czajnik na kracie 💚
132 Views
132
Lila
9.10 poleciał
Donia
Nadal jestt
ależ mi szkoda Czajnika, gdzie te babki co tak chętnie do gniazd zajętych przylatują....tu wolna chata i facet
199 Views
199
Samo życie niestety... 🥺
More