Jak się cieszę ! Kopernik już nie jest sam ! Przy tych ostatnich tragicznych wydarzeniach to jakieś światełka w tunelu ! 🥹 Jeszcze ktoś dla Hrabiego i będę w pełni szczęśliwa ♥️
Jeszcze nie zapominajmy o Czajniku, bo Ziutki już nie ma w gnieździe od kilku dni i już jest praktycznie prawie niemożliwe, że Ona jeszcze wróci. Tak więc biedny Czajnik został sam. Coś nie ma szczęścia do kobietek i wacików ten lubelski chłopaczek a byłby z Niego doskonały partner i Tatuś.
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samice/30894-falka-5eb-ur-2023-gdynia-pge-rez-reda-mpck-koksik