Display: All
Podobno na Anwilu trzy sokoły latają z czego dwie samice.
101 Views
101
Dorcia
Byłoby super,
AnaOxy72
Dopinguję Falce. Juz raz przegrała walkę o gniazdo w Redzie. Może teraz się uda. Corka Bryzy i Bosmana. Z Bratem nie wyszło...oby teraz się udalo 🦾🦅
Iwona65
I dobrze, że nie wyszło z bratem. Ona teraz okrzepła , dojrzała i niech  dalej szlachetne geny przenosi:)
elik
monikam54
Niech jej się poszczęści.. Bardzo jej kibicuje po tym jak przegrała z Tercja
Daszka
Mam to samo. Bardzo szkoda Wildy, ale cudnie by było, gdyby Falka znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi i w dodatku nie z własnym bratem.
Kopernik w gniezdzie w Anwilu
57 Views
57
oczami.ptakow
Właśnie nie wiem czy to Kopernik był.
Kos
Kos
Kopernik napewno nie .
Mimi z filmiku Lozy udało się odczytać 5EB - Falka
oczami.ptakow
Właśnie EB też tam widzę. 5 nie.
Dorcia
A zdjęcie zrobiłaś jakieś? Widzę dołek, wcześniej jak zaglądałam nie było go
Dołek już długawo jest, rano juz go widziałam
Sokół pod kamerą
51 Views
51
Teraz Zazamka w budce dzień dobry
55 Views
55
Dzień dobry FF. Szkwał w budce kamyki wcina.
48 Views
48
Zazamka w budce, tęsknym wzrokiem spogląda na pięterko
56 Views
56
Inspe
Elik, proszę czy mogłabyś wstawić mój film?  Nakręciłam Zazamkę i jej skok wzwyż. 
https://youtu.be/BsAJPi-NK2M?si=Wc0eCvKXsG1QSp61
elik
i już hoop..
Gawi
wstaw, ja fotę usunę
elik
nie zostaw, już usunęłam swój post
Gawi
ja też
zobaczcie z jakim poświęceniem Wilda w kwietniu 2025 karmiła swoje maluchy https://www.youtube.com/shorts/Xq2u_6LvaoY
60 Views
60
Zazamka w budce
74 Views
74
Amika
Była obecna od  11:43 do 13:29
monikam54
I poleciała
Zazamka
71 Views
71
chyba Zazamka w domku
62 Views
62
Amika
Przyleciała o 11:43.  Jest 13:25 i nadal obecna
mpec chyba zazamka, nie chce pokazać nóżek
73 Views
73
i dołkuje teraz
Gawi
o 17:16 poszła spać  na antresolę
Kos
Kos
Na Anwilu widziano dzisiaj dwa osobniki ,także czekamy na wizytę w budce .
75 Views
75
monikam54
Jak się cieszę ! Kopernik już nie jest sam ! Przy tych ostatnich tragicznych wydarzeniach to jakieś światełka w tunelu ! 🥹
Jeszcze ktoś dla Hrabiego i będę w pełni szczęśliwa ♥️
Jeszcze nie zapominajmy o Czajniku, bo Ziutki już nie ma w gnieździe od kilku dni i już jest praktycznie prawie niemożliwe, że Ona jeszcze wróci. Tak więc biedny Czajnik został sam. Coś nie ma szczęścia do kobietek i wacików ten lubelski chłopaczek a byłby z Niego doskonały partner i Tatuś.
Jakiś ogon siedzi w progu:)
65 Views
65
Dan21
To była Zazamka
Daszka
Na MPECu.
Sokół na kracie, ale nie wiem kto
59 Views
59
xand
Zazamka, ona nie ma obrączek, Szkwał ma. Po tym najłatwiej ich odróżnić
Gdy byłam na podglądzie to się nie ruszyła więc nie widziałam czy ma czy nie
Jest obraz z Anwilu.
65 Views
65
More