Display: All
Kaszub na noclegu
92 Views
92
raktoja
Najadł się w jadalni. Nocleg w sypialni https://youtu.be/9l_d1vVqy54
AnaOxy72
Jego widok to miód na moje serce
piórko latało i go straszy :D
😆
W Gdyni za każdym razem jak czekam na autobus to patrzę na komin i niestety brak jakichkolwiek oznak Sokołów w pobliżu 😞
😢
80 Views
80
Ja ten komin widzę sprzed bloku
Ja niestety nie bo mieszkam na samej górze ulicy ale codziennie chodzę tam na autobus
i faktycznie nic się nie kręci ?
nie dobrze :(
To kochany kaszub
76 Views
76
W Redzie - sokół w budce  (teraz)
78 Views
78
To teraz jeszcze czekamy na oznaki życia z Gdyni. W Tczewie i Redzie się pokazali więc i tu muszą ❤️
85 Views
85
91 Views
91
niza
W końcu jakaś dobra wiadomość 😁
AnaOxy72
😘🦅❤️😘
Daszka
Gdzie ona się podziewała, łajza jedna? Dobrze ją widzieć całą i zdrową🥰. To jeszcze Admirał musi się pojawić. Fenomen czterech muszkieterów musi trwać💪.
Gawi
kogoś wołała, nie doczekała się i poleciała, miejmy nadzieję że na tego nygusa czekała
Wiedziałam !!!! 😍
powsinoga
Jak dobrze ją widzieć 🥰
Dobrego dnia, Kaszubie. Dobrego dnia wszystkim.
74 Views
74
Reda sokół w budce, nie wiem od kiedy bo właśnie weszłam a tu taka nagroda :)  Chyba będzie spanko
78 Views
78
IzaEs
Kaszub na noclegu w swoim ulubionym kąciku 😍🥰
Kaszub w domku😘❤️🦅
84 Views
84
super wieści
Matko święta ! Kamery w Gdyni odzyskały dawny obraz ! Coś pięknego 😁😁😁😁
91 Views
91
AnaOxy72
Tylko głównych Bohaterów brak😪🦅
niestety... ale ja tam dalej sobie wmawiam że to był sokół i czekam cierpliwie :D
AnaOxy72
To ja też poczekam. ❤️
w południe jakiś ptak poleciał na ten żółto niebieski budynek, ale chyba nie sokół raczej jakiś co przylatuje do zbiornika wodnego
Wieslawa42
czego nie można powiedzieć o Lublinie, 😡
Może i w lublinie naprawią, są w trakcie zmiany operatora
Wieslawa42
😀
w tczewie operator się rozejrzał dookoła kamerą
70 Views
70
w Gdyni cisza, ale dalej mam nadzieje że to co przeleciało wczoraj pod kamerą to był sokół
89 Views
89
A ja uparcie i z nadzieją siedzę na kamerkach w Tczewie i Redzie 🥹
może coś wypatrzymyz w Gdyni tylko widać ptaszki nad zbiornikiem koło gniazda żadnego ruchu
teraz kawałek ciemnego skrzydła było widać w dole kamery
Dzień dobry. Kolejny dzień poszukiwań Tercji nie przyniósł nic nowego. Nie wiem czy pamiętacie naszą koleżankę Maximus, ale nie ustaje w poszukiwaniach. Niestety w Redzie duży śnieg co nie pomaga w poszukiwaniach i przeczesywaniu trudno dostępnych miejsc.
88 Views
88
O takich osobach , jak  nietuzinkowa Maximus się nie zapomina 😘  Pamiętamy,  dziękujemy za trud , który wkłada w poszukiwania i  gorąco pozdrawiamy w ten zimowy dzień...
IzaEs
Dołączam do pozdrowień i pamiętam 🥰
monikam54
Pamiętamy , szkoda że nic się już nie odzywa 🥺
Dziękujemy jej za poszukiwania Tercji..😭
powsinoga
Oczywiście, że pamiętamy Maximus. Smutne wieści z Redy 😪
AnaOxy72
Zima jak widać pokazała swe okrutne oblicze 😪
teraz (...) :D
98 Views
98
Balbina w Gdyni
96 Views
96
monikam54
Coś ją wystraszyło. Na kamerze było słychać tupanie łapek z pazurkami, nie wiem jak to nazwać 😃
😮
AnaOxy72
Oby to były ossssstre pazurki
More