Display: All
Zazamka zaraz wykona skok
80 Views
80
Zazamka na podeście
73 Views
73
teraz Falka na wizji, wcześniej Kopernik był w budce
86 Views
86
Anwil randka
80 Views
80
Dla czego Anwilu jest tylko jedna kamera
85 Views
85
jur
jur
Bo tam jest wszystko tajne przez poufne.
daro40-40@o2.pl
No super odpowiedz
jolajola
odpowiedź przecież jest prawdziwa, tamte zakłady traktują obraz swojego terenu jako obraz tajny, mimo iż  na mapach góglowych nie mają terenu zblurowanego
daro40-40@o2.pl
Bardzo dziękuję za pomoc
I Zazamka hop! już w łóżeczku🙂.
87 Views
87
elik
wcześniej skakała na pięterko zaraz po wejściu do budki a ostatnio wchodzi i coraz więcej czasu spędza w dołku nim wskoczy na kamerę
Yvone
Ona chyba lubi na kamerkach przesiadywać, bo i na kamerkę zewnętrzną też wskakuje- ot ma takie powiedzmy hobby
Daszka
Nieuchronnie jajka się zbliżają🙃.
Zazamka na kracie
74 Views
74
Inspe
Tak,  To siedziała Zazamka,  ale uciekła fo b7dki przed intruza samicą z obrączkami.
elik
to żadna obca samica z obrączkami tylko wieloletni partner Zazamki - Szkwał, często przylatuje powiedzieć samicy dobranoc
Baszka
To Szkwał odleciał o 17:01
Falka domek sobie urządza https://www.youtube.com/watch?v=um-ZYjq-kKo
69 Views
69
Amika
Była ponownie. Dołek powiększyła i na podest wyszła
Zazamka na podejście 🥰
61 Views
61
Szkwał siedzi na kracie
59 Views
59
Ktoś był przed chwilą na Anwilu
56 Views
56
12:25 ktoś w ANWIL obrączka trochę widoczna 3lub5 EB zdjęcie na FF
82 Views
82
oczami.ptakow
Teraz tylko pozostaje potwierdzić, czy wciąż rezyduje tam Kopernik.
Daszka
No to albo faktycznie Falka, albo Redzia😊.
Dzień dobry, Zazamka w domku kamyczki wsuwa🥰🥰
79 Views
79
Rano była para na Anwilu. Loza coś z tego nagrała.
84 Views
84
Mpec w budce
68 Views
68
More