Display: All
Znowu siedzi.
126 Views
126
monikam54
Dalej jest
U mnie taki obraz był już wczoraj i dzisiaj.
https://zapodaj.net/plik-k9IVMjulco
Na zdjęciu siedzi samica
112 Views
112
Bożka
Po prostu koszmar! 😟😡 Najgorsze, że chyba już będzie tak na stałe, bo nawet zniknęła informacja o testowaniu przekazu 😟
😮
Wieslawa42
nic nowego, 😒mam taki codziennie
Amika
Ja miałam nawet taki https://ibb.co/ksHjn3pq
Inspe
Oj, to jest ładniejsze
coś się dzieje z obrazem z kamery 1
97 Views
97
Samica w budce
98 Views
98
ktoś siedzi na końcu poręczy
168 Views
168
eevik
Spotkanie na odległość, Czajnik zaprasza z budki.
AnaOxy72
nadal siedzi ;)
Czajnik na progu Dzień dobry
179 Views
179
W oczekiwaniu na spotkanie https://zapodaj.net/plik-gvm3M9H9Ni
219 Views
219
i brak podglądu z kam 1 Lublin😡
193 Views
193
Wieslawa42
wrócił podgląd, toż to szok,
209 Views
209
AgaK
Jest inna niż Ziutka. Ona zostawała po jego skoku na bombę, a Niemka rusza w pogoń za nim. Żeby go tylko nie spłoszyła 😉
myślę, że Czajnik ją ujarzmi 😄 On tylko stwarza pozory 🤪
Amika
Dzięki :) Ja nagrywając chciałam zrobić zrzut i wyłączyłam nagrywanie. Tak to jest jak ma się łapkę niesprawną
Ktoś na dachu.
176 Views
176
an_ty
I poleciała XD
an_ty
Chyba koleżanka z Niemiec.
6.08 krótkie spotkanie
179 Views
179
Sokół na progu, gaworzy sobie:)
231 Views
231
czajnik
sukces,  W Lublinie 32 s bez cięcia. jest poprawa😂
220 Views
220
Amika
Pisałam do nich,ze ta ich transmisja o pomstę do nieba woła. Wypunktowałam co i jak mają "skopane'. Odpowiedzi nie dostałam ale może to poskutkowało bo nawet czasy kamer poprawione, a o tym też wspomniałam.
Wieslawa42
Dziękuję, tak godzina już pyka, reszta ....bez komentarza. A tu zaloty na ekranie, a ja nawet nie zauważyłam ze pannica w budce była, takie lagi na ekranie.
Ale Ona jest wielka, oj chyba zasiądzie w tym gnieżdzie na wieki😁
201 Views
201
jest samica
191 Views
191
More