Pisałam do nich,ze ta ich transmisja o pomstę do nieba woła. Wypunktowałam co i jak mają "skopane'. Odpowiedzi nie dostałam ale może to poskutkowało bo nawet czasy kamer poprawione, a o tym też wspomniałam.
Dziękuję, tak godzina już pyka, reszta ....bez komentarza. A tu zaloty na ekranie, a ja nawet nie zauważyłam ze pannica w budce była, takie lagi na ekranie.