Display: All
właśnie przyleciał z ciokaniem
79 Views
79
Daszka
Drugi sokół jest na dole trzepaka. Głowę widać tylko.
Reda jest samica i było spotkanie
83 Views
83
no właśnie się zastanawiałam co on taki ożywiony.
😍
słychać kogoś w tle ale nie widać
byłó też widać przelot 2 ptaków ale spotkania nie widziałąm
Kaszub przyleciał rozgląda się i ciomka
73 Views
73
ewidentnie kogoś zaprasza
W Redzie piórka w budce ułożyły się w kwiatek :)  https://ibb.co/Y7kPtwp3
68 Views
68
...I teraz się wszysko wyjaśniło,  to kwiat od Kaszuba na przywitanie nowej samiczki Agry 😁
Lili
😀
Dorosły w Tczewie na poręczy. https://zapodaj.net/plik-T55obv4CvR
78 Views
78
W Redzie pusto
65 Views
65
Kaszub na noclegu 🥰
80 Views
80
Kaszub w domku czeka na swoją Panienkę był najmniejszy z czwórki muszkieterów już siódmy rok Go oglądamy
80 Views
80
AnaOxy72
Śpij spokojnie Kaszibie. Dobrej nocki
U Kaszuba , stała wieczorna "procedura " -{22.13- 22.17) - przerwa na fizjologię i skok do "chaty" .
94 Views
94
Dobranoc Kaszubie. Śpij spokojnie i ...wyśnij sobie szczęście 🥰
95 Views
95
balbina przyleciała
91 Views
91
monikam54
Czasem przy tym kominie to nie robią jakiego remontu/naprawy czy coś w tym stylu ? Słychać jakieś stukania ,głosy.. Może one się boją i trzymają się dalej dlatego
AnaOxy72
Bryza I Bosman nie zważali uwagi na stuki poblisk8ch stoczni czy szum przeładunkowy  na bazie kontenerowej. Myślę, że to nie odstrasza....myślę że w tym roku....zima i choroby zrobiły swoje 😪
ja tam dalej będę wierzyła że wrócą
tarodo
nagrałam jakiegoś ptaka w Gdyni ale nie mam pojęcia co to za ptak filmik wrzuciłam na FF
nie mogę znależć.
monikam54
Wydaje mi się że to Balbina...
monika w Gdyni zawsze tak stuka i puka
Gdynia- czy kam zewn  u Was działa, czy co chwilę kółko się kręci?
76 Views
76
czasami kręci, ale zazwyczaj dzziała ok od 4 dni mam cały dzień włączony podgląd i raczej mało kiedy zakręci
Gawi
też już przestało
elik
u mnie jest ok
w Gdyni w kam2 widać jakieś przeloty, ale czy to sokoły 🫤 mam taką nadzieję
71 Views
71
tarodo
w kam1 poniżej budki na ciemnym dachu widać stado chyba (...) myślę że jeśli pojawi się sokół to zerwą się do ucieczki więc czekam i obserwuje
Jak widziałam że coś przeleciało na 2 i przerzuciłam chwilę później na 3 to właśnie całe stado zerwało się do góry, ale po paru minutach spowrotem wróciło na zbiornik
w Redzie ktoś, pewnie to Kaszub
69 Views
69
Kaszubie - czekając na swoje "szczęście " -prześpij się ...(00.30 )....
74 Views
74
jolajola
a od kiedy nie ma Tercji?
More