..niebawem się pojawią....przyroda nie znosi próżni, a Gdynia to atrakcyjna miejscówka, nie tylko dla ludzi 😊w innych gniazdach jakoś się wszystko poukładało, to i tutaj będzie HAPPY END 😍🤩wspomnisz moje słowa...
Ja tak liczę że Koksinkę i Batorego po prostu gdzieś wywiało i jak się cieplej zrobi to wrócą.. Tak się pocieszam , bo nie dopuszczam do siebie myśli że mojej ulubienicy nie zobaczę 🥺
Nie czepiajmy się Agry....ile to innych Młodych zaliczało podobne wywrotki? W Gdyni...w Warszawie...najważniejsze że teraz dumnie siedzi na barierce i czeka na Kasuzba. Śliczna
Agra był dzieckiem, które nie potrafiło utrzymać równowagi na poręczy i wydaje się, że od tamtej pory nie zrobił zbytnich postępów. https://zapodaj.net/plik-vujshKZRow
Jej matka Nila i starsza siostra 6CN nie miały tak głębokich ciemnych plam i początkowo sądziliśmy, że może być spokrewniona z Maltanką. https://zapodaj.net/plik-MZnUSyOJ4m https://m.youtube.com/watch?v=Wj_At6DIhws&pp=0gcJCUABo7VqN5tD
Masz na myśli Czarnooką? Wiem, że nieodżałowana Maltanka jest podprogowo w myślach🥺. Ja w poprzednim sezonie miałam podejrzenie, że w Łodzi Afrodyta miała z Apaszem schadzkę gdzieś w Skierniewicach i dlatego Veolka taka ciemna😉
Teraz dopiero weszłam w zdjęcie, które Octopus wrzuciła. Baaardzo szkoda mi Tercji😔, ale Agra mnie ucieszyła. Bałam się, że znów jakąś siostrę sobie przygrucha😉.