Display: All
Przejrzałam kominy w Gdyni. Nie widziałam sokołów😪 ale będę obserwować dalej
79 Views
79
Iwona65
Mam dysonans, łapka za poszukiwania, czy łezki za wiadomość
..niebawem się pojawią....przyroda nie znosi próżni,  a Gdynia to atrakcyjna miejscówka,  nie tylko dla ludzi 😊w innych gniazdach jakoś się wszystko poukładało, to i tutaj będzie HAPPY END 😍🤩wspomnisz moje słowa...
powsinoga
I tej wersji się trzymamy 😔
monikam54
Ja tak liczę że Koksinkę i Batorego po prostu gdzieś wywiało i jak się cieplej zrobi to wrócą.. Tak się pocieszam , bo nie dopuszczam do siebie myśli że mojej ulubienicy nie zobaczę 🥺
..no nie wiem , czy akurat te będą 🤔, ale sokoły się pojawią...na pewno👍
monikam54
To wiem , taka willa stać pusta nie będzie 😌
samiczka na poręczy w Redzie
93 Views
93
Marlena72
15:29 ... jest ponownie na wizji
Jakaś ty ładna, Agra🤩
87 Views
87
Misio779
Ja bym dodał, że kawał sokolicy z niej 😁
Polecam w wolnej chwili zajrzeć do koszalińskiego archiwum🙂. Gawi jak zawsze bardzo skrupulatnie dokumentowała pierwsze chwile Agry i jej braci na tym świecie💚. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/20-archiwum-2024/30878-gniazdo-sokolow-koszalin-mec-2024
82 Views
82
Gawi
AnaOxy72
Nie czepiajmy się Agry....ile to innych Młodych zaliczało podobne wywrotki? W Gdyni...w Warszawie...najważniejsze że teraz dumnie siedzi na barierce i czeka na Kasuzba. Śliczna
Gawi
ale co z Tercją, może gdzieś poleciała dalej niż Słupsk
AnaOxy72
Wielki szacun i ukłony .
Reda panienka w progu
80 Views
80
AnaOxy72
Ja Ona ładnie śpiewa ;)
Daszka
No najpierw głos usłyszałam i pomyślałam: słowik w Redzie?😅
W Gdyni i w Redzie wiosna idzie...a jak u Was?
82 Views
82
Lili
🌨
Agra siedzi nasza księżniczka kaszubska godz 8:05
83 Views
83
Agra czeka na Kaszuba
80 Views
80
Kaszub w domku, partnerka na poręczy stroi piórka
84 Views
84
Dziewczyna na trzepaku u Kaszuba :) A ten nadaje z budki 😅
😆
80 Views
80
Kaszub śpi    ale w progu  Oby nowy dzień dal nowe nadzieje. Trzymam kciuki
79 Views
79
Kaszub nie śpi...Kaszub czuwa
81 Views
81
... wysoki poziom endorfin nie pozwala mu usnąć.. 🤩 ..euforia u niego 💕 💕 💕
😆
Reda...w donu...Kaszub..  ? 🤩 Wiedziałam że wysni sobie  Żonę 😘😘😘😘😘dziękuję Wam za wszystkie cudne i pełne nadziei wieści.
87 Views
87
Lili
😍
niza
Ojjj wspaniałe wieści, człowieka nie było cały dzień przed komputerem a tu w końcu jakieś pozytywy i w końcu Kaszub nie będzie samotny 😃
Akeya powiedziała, że może być Agra 5HS.
Potomstwo Nili (z Ptysiem - b.o.) w roku 2024
https://zapodaj.net/plik-8jUcEfm3WO
93 Views
93
Octopus
Agra był dzieckiem, które nie potrafiło utrzymać równowagi na poręczy i wydaje się, że od tamtej pory nie zrobił zbytnich postępów.
https://zapodaj.net/plik-vujshKZRow
Gawi
tam w każdym roku spadają młode
Daszka
😂 Musi mieć za to milion innych zalet, skoro przeżyła i ma się dobrze😅.
Octopus
Jej matka Nila i starsza siostra 6CN nie miały tak głębokich ciemnych plam i początkowo sądziliśmy, że może być spokrewniona z Maltanką.
https://zapodaj.net/plik-MZnUSyOJ4m
https://m.youtube.com/watch?v=Wj_At6DIhws&pp=0gcJCUABo7VqN5tD
Gawi
Ptyś jest ciemny, a jaka ciemna jest Westa z 2025
Gawi
ojcem 6CN był Cydryk, a Agry Ptyś. Agra chowała się z 3 chłopakami
Daszka
Masz na myśli Czarnooką? Wiem, że nieodżałowana Maltanka jest podprogowo w myślach🥺. Ja w poprzednim sezonie miałam podejrzenie, że w Łodzi Afrodyta miała z Apaszem schadzkę gdzieś w Skierniewicach i dlatego Veolka taka ciemna😉
oczami.ptakow
5HS na 100 procent.
Iwona65
To chyba pierwszy potomek Nili i Ptysia na wizji?
oczami.ptakow
O ile o nikim nie zapomniałem, to tak.
Iwona65
O.P.  nie zapomina 🙂
tarodo
też odczytałam 5 k lub h s, ale 5ks ma Enigma z 2025 a tu raczej jest starsza więc może to Agra
Daszka
Teraz dopiero weszłam w zdjęcie, które Octopus wrzuciła. Baaardzo szkoda mi Tercji😔, ale Agra mnie ucieszyła. Bałam się, że znów jakąś siostrę sobie przygrucha😉.
Daszka
K na pewno nie, bo przed s ma na pewno pionową kreskę.
Daszka
Ja też właśnie tak odczytałam. 5 i S są na pewno. Nad H miałam wątpliwość.
Jest pod balkonem reda
81 Views
81
More