Display: All
Mi to wygląda na młodego https://zapodaj.net/plik-ANjZF5vYU8
119 Views
119
Daszka
Kto by to nie był, jak nastolatki mają się za dorosłych, to nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi😁.
Terka
Bo to jest młody sokół ( w pierwszym piórze) w odróżnieniu od samicy bez obrączek.
Daszka
Tylko czy to Gniewko? Jak tak to co ma na celu?
Yvone
Daszko, Moze marzy sie mu gniazdo, a może chce mieć tatusia - Hrabiego na własność, bo np podjada z jego spiżarni
niza
Jeżeli to Gniewko to albo traktuje to nadal jak swój dom i przegania obcego albo próbuje odbić gniazdo. Chociaż to dziwne, że taki odważny i przegania samicę.
a dwa to imię zobowiązuje 😂
potwornicka
😆
monikam54
Może Gniewko to Gniewka i dlatego atakuje samice
przepowiadasz kochana rok pomyłek ? :D  czeszka też się okazała czechem hahah
monikam54
No nie wiem tak jakoś mi to przez myśl ostatnio przeszło. W takim przypadku samica przeganiała by samice. No cóż dowiemy się na dniach 😀
Daszka
🧐
nie wiem może ktoś obcy dla niego ? ale Hrabiego też atakuje... może taki waleczny charakterek byleby życiem nie przepłacił teraz
potwornicka
Może Oczami ma rację, że to gniewko
tiga8
Trzeba porównać z Gniewkiem, wąs.
Yvone
Właśnie o tej gadzinie  - Gniewku pomyślałam. Moze ma chrapkę na gniazdo
Teraz to by dobrze bylo być pod pałacem. Żal mi młodej samiczki, bo znowu bedzie jakieś  nieszczęście.
105 Views
105
Ciekawe kto to ,ma obrączki.
99 Views
99
Amika
Amika
I wycięty kadr https://ibb.co/4RNbx61PI
Amika
Mam dwa takie z najwyraźniejszych jakie udało się wypatrzeć https://ibb.co/HLc4Br7Lhttps://ibb.co/HLc4Br7L
Amika
i wykadrowane z niego https://ibb.co/s9JhBgBR
Amika
Z tego przelotu mam jeszcze z niebieską obrączką ale numer nie do odczytania
zrobiłam 2 screeny i wydaje mi się że to młody gniewko po upierzeniu
monikam54
Też tak stwierdzam. Mam kilka zrzutów i tam widać młodego.
potwornicka
Jeżeli tak, to zaraz powinien Hrabia wkroczyć
tiga8
Hrabia nie wkroczy , bo to mlody jest, gdyby przyleciał dorosły  to tak. Samce z reguły starają sie nie wydawać w awantury, każdy pilnuje swojego kupra.
Nowa odfunęła.
98 Views
98
elik
w tym samym czasie ktoś odleciał z iglicy
jur
jur
Poleciała
98 Views
98
samiczka odleciała
92 Views
92
jur
jur
Nadal ktoś atakuje młodą
93 Views
93
PKiN ponowne ataki
87 Views
87
15:55 sokół dołkuje, chyba Hrabia
82 Views
82
Violetta
To nowa bosa samica, z którą Hrabia już się zaprzyjaźnił.
tiga8
To młoda
Efa
Efa
raczej ona, bo jak się pojawiła o 14:15 to nie poleciała jeszcze
Bosa
80 Views
80
Efa
Efa
- cam1 zaobrączkowany atakuje pkin 15:29:36 , a może to Hrabia goni młodego,a samica tylko się chowa ? Ten zaobrączkowany wygląda mi na dorosłego, ale tak śmiga w tej kamerze, że pewności nie mam
87 Views
87
Wydaje mi się zse to młodyhttps://zapodaj.net/plik-uCNveEDqQA
tarodo
tak szybko przelatuje że trudno nawet z filmu coś wyciągnąć
A może to jednak nie Gniewko tylko Gniewka? 😅
Tam latają dwa czy jeden 🫣 bo już mi się w oczach mieni 😂
Efa
Efa
może to już czas przegonić Gniewko ? ;)
Yvone
Tak podejrzewam, na Twojej fotce majaczy jakby niebieska obrączka
Efa
Efa
no właśnie, może się ganiają, a ona tylko taka lękliwa... ale ona skrzydła nawet rozpościera, tak się obawia tego z obrączkami
Ten jeden podlatywał mega blisko. Teraz nic nie widzę, bo zmieniłam na chwilę kamerę 🫣 i mieli 🫣
tarodo
Nagrywam więc może uda się coś zobaczyć
PKiN ktoś atakuje samiczkę
75 Views
75
Też mi się wydaje  ze może to gnojek. Ojca też atakował
monikam54
Czasem to Gniewko jej nie atakuje? Na nagraniu wygląda na młodzika..
tarodo
może to Gniewko
Efa
Efa
Samica w progu atakowana ... pkin
70 Views
70
pkin 2 ataki na samice
68 Views
68
moze gnojek atakuje ?
sokoliczka taka jasna, jak ciasto tiramisu siedzi i obserwuje na progu
64 Views
64
More