Display: All
Elik wstaw, proszę😉
100 Views
100
Efa
Efa
Pałac: samica odleciała, a ja zobaczyłam spod Pałacu, że spokojnie ktoś zakreślił 2 kółka i usiadł na zapałkach wysoko na rogu Al. Jer i Marszałkowskiej
93 Views
93
pałac,randka
89 Views
89
jur
jur
Hrabia zaprasza do środka
samica odleciała
młoda weszła do środka budki
90 Views
90
elik
żwir w kącie przerzuca
prosze dopisujcie które gniazdo
Kawęczyn, ktoś na kracie
82 Views
82
na żeraniu będą dzieciaczki :D https://zapodaj.net/plik-pY3Jyqwk8T
86 Views
86
odważna ta bosa z Pkin, jednak mam nadzieję, że to nie córa Szponka z 2024
81 Views
81
oczami.ptakow
A dlaczego nie w sumie?
trochę za dużo pokrewieństw u naszych 😅, taki np. Żerań się ciekawie z tym Ciepłosławem zapowiada
oczami.ptakow
Jeśli jest córką Szponka i Tori, to nie są to bardzo odmienne geny, ale jednak z Hrabią nie ma żadnego pokrewieństwa w takim przypadku.Choć nie, jak tak teraz myślę, to są spokrewnieni gdyby to była prawda. Ale w porównaniu do niektórych par, to jest to dalekie pokrewieństwo.
Ciepłosław chyba zostanie :) https://zapodaj.net/plik-pY3Jyqwk8T
Nela poszła w ślady siostry - Wroci więc (ta też z synem miała xD)
elik
odważna bo zdeterminowana, lada moment trzeba jajka znosić
Dorcia
młoda jest, brązowe upierzenie
elik
Dorcia, klikam w pierwszą fotkę, otwiera się a tam Franek 😮
Dorcia
nie wiem dlaczego, , cały czas jak piszę te zdjęcia mi wyskakują
Randka na pkin
76 Views
76
Efa
Efa
To była randka?
a nie ? słyszałam 2 sokoły widziałąm jednego :D
Efa
Efa
Myślałam, że znowu samica niepokojona..
Hrabia tak jakby wyżej gdzieś wylądował, nie wiem ale na pewno dwa ciomkały
8EH
2024
5CV / nela
73 Views
73
5CV
dawnnight
是a
jur
jur
Na PKiN pięknie,  samiczka siedzi spokojna , wyluzowana, przysypia, jest u siebie, będzie lęg😀.
70 Views
70
8EH Ciepłosław niestety syn.. Żerań
65 Views
65
..szkoda ,że Falco tam nie zaleciał

, bo się kręcił po W - wie ..tak byloby lepiej dla populacji 🤔
IzaEs
A nasza Chmelowa dorodna 🤩też rodzice matka i syn... nic na to nie poradzimy 🙃
Apasz też towarzyszy swojej mamie Czarnookiej  🙃
Oliwia
U nas w Termice taka rodzinna atmosfera :-)
..masz  również Kawęczyn na myśli? 😊
Oliwia
Dokładnie :-) czekam na powrót Cudnego na siekierki jeszcze :-)
Chociaż dobra informacja bo wiemy że żyje i ma się dobrze :D
8EH
64 Views
64
Druga litera to H, pierwsza wygląda na E ale co do tego nie mam pewności 

https://ibb.co/Ng9kXXr5
69 Views
69
TheVersusxPro
8EH
tarodo
8EH
8EH
Prezes ma 3 EC
Ja tam nic nie widze haha :D
patrzyłam nie ma obrączek
67 Views
67
Efa
Efa
Dorcia, ale tu o żeraniu mowa
More