....tak nostalgicznie pomyślałam, że Wrotka zapewne zaliczyłaby już nockę na progu budki ...to były czasy 🤔 , te jej wały obronne , układanie kamyczków , no i 5 pięknych jajek❤️.... ale , tak jak wcześniej już pisałam, " trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe ".... cóż, zostały piękne wspomnienia .a o tych złych , staram się zapomnieć ...powspominać zawsze można....a nawet trzeba ...
Zdjęcie dodane na bezpłatny hosting zdjęć Zapodaj.net
140 Views
140
www.peregrinus.pl
W najbliższych dniach będą prowadzone intensywne prace związane z poprawą jakości pracy odtwarzaczy wideo. Mogą występować chwilowe/krótkotrwałe przerwy lub zakłócenia w transmisji wideo.
Wandzia nie może zaakceptować " lusterka " w budce..... chociaż jak zauważyłam już nie ucieka w takim popłochu ale spokojniej 😂. Oj chyba dłuuuugo poczekamy za jajeczkiem.