Kurcze , fajnie gdyby wznowili transmisje z Gdańska. Mieli chyba w tamtym roku coś uruchomić, ale coś nie wyszło , ciekawe jak w tym ale chyba też nic z tego... Szkoda 😔
Czy transmisję z kam zewn w Gdyni macie stabilną, czy co chwilę kręciołek się włącza i obraz jest taki skokowy. Poza tym przydałoby się sprzątanie w budce
Ptakom bałagan podobno nie przeszkadza. Tylko w przypadku tego gniazda nie wiadomo jaka była przyczyna zniknięcia obu ptaków. Jeżeli powodem była ptasia grypa, to powinno być sprzątanie. Wirus ptasiej grypy jest długo aktywny
Smutne jest to, że wędrowne, które widzimy w kamerach albo i czasem na żywo, znikają :( Myślę jednak, że należy cieszyć się z widoku każdego sokoła, bo jest ich przecież cały czas nie za wiele.
Mieszkam niedaleko komina i też widziałam nad moim osiedlem sokoła, nawet parę dni temu. Byłam zaskoczona, że nie ma nikogo w budce. Liczę na nową parę. ❤️
ja dzień i noc miałam podgląd w Gdyni włączony i kilka razu udało mi się przelot zobaczyć, wiadomo pewności nie było, ale np jak był przelot i nagle na zbiorniku wodnym wszystkie ptaki się podniosły do odlotu to w głębi serca wierzyłam, że jednak to sokół przeleciał
Szkoda 😔