Display: All
15.30 latają wokół komina 🥰 Gdynia, oczywiście
64 Views
64
AnaOxy72
Ale Ci zazdroszczę tego widoku :)
powsinoga
Jest super,🥰 ale jak tu ogarniać rzeczywistość z lornetką 😂
Drodzy , ktoś poda numer obrączki Agry ?
77 Views
77
Gawi
5HS   2024 rok z Koszalina
Marlena72
Dziękuję
Bardzo dziękuję 😊
5HS
Marlena72
Dziękuję
Bardzo dziękuję 😊
Kaszub z domku nawołuje
77 Views
77
W Redzie Agra na poręczy
79 Views
79
Yvone
Nie zalapalam się :(  na nią
Baszka
Odleciała o 12:29
Może się skończyć na obiadku z grzywacza.
88 Views
88
O cześć Balbina :D w szoku jest gdzie sa patyczki xd
85 Views
85
Z tego miejsca dziękuje Panu bardzo za fachowy strój, zwłaszcza za maseczkę 🤗
90 Views
90
AnaOxy72
Dolączam do podziękowań❤️
monikam54
O Pan Balbiniastym meble wyrzucił, a tak pracowały żeby te patyki do tej budki wciągnąć 🤣
..może sie wyniosą , 😉
WarKotka
a gdzie tam, przylecieli sprawdzić, jak po porządkach wygląda 🤣
😂
Porządki w Gdyni 🤗
77 Views
77
W Redzie randka 😍
69 Views
69
Dzień dobry! Dzisiaj po siódmej rano oglądałam przez ok. 10min piękne loty sokołów wokół kominów 😍 potem musiałam jechać do pracy, ale są w pobliżu 🥰
70 Views
70
Lili
😘
AnaOxy72
Dzieki wielkie za te cudowne wieści. Widać lubią synchro w locie. Na przesiadywanie w chadie przyjdzie jeszcze czas😁
monikam54
Gdynia?
powsinoga
tak🥰
monikam54
Też zazdraszczam 😍
powsinoga
😘
Nie będę ukrywać,  że zazdroszczę 😉fajny masz widok z domu ..🤩
powsinoga
😘
😘
...ale żeby  , tak sie pchać do" jaskini lwa "? No nie wiem , normalnie strach się bać...to się źle skończy....
56 Views
56
W Redzie słychać, ale nie widać
64 Views
64
AnaOxy72
teraz widać ;) Agra na poręczy ;)....albo Kaszub :D Bokiem siedzi...nie widzę dokładnie ;)
Tak , też widzę
Ster kochany gdzie jesteś, Balbiny Cię podsiadły 😄
68 Views
68
monikam54
Kurde jak dzisiaj mieli ta kamera..😤
AnaOxy72
no patrz jakie uparte :) Ster chyba za Panną lata i ma wazniejsze sprawy...na razie ;)
A wracając do Stera, wczoraj przeglądałam archiwum z 2020 i mimo że wiedziałam, że w czasie tych samiczych zawirowań długo i sumiennie wysiadywał jajka, to ilość dni nieprzerwanego przylatywania na zmiany (od zniesienia 1 jajka przez Skierkę 23 marca do zabrania jajek obu pań 29 czerwca) zdumiała mnie wielce. 98 dni! Tyle Ster wysiadywał jajka w swoim pierwszym sezonie w Gdańsku😮. Kto da więcej?😁
64 Views
64
Lili
👍🏻
Iwona65
A wczoraj,  wspominając tamten okres, jedna z naszych FF opowiedziała mi o tym jak ryczała jak bóbr kiedy w końcu zabrano te jajka a Ster po powrocie do gniazda zrył całą budę w ich poszukiwaniu.
Daszka
Rozumiem. Ja jeszcze wtedy nie siedziałam w sokołach, ale nawet przeglądanie archiwum było dla mnie emocjonujące. I  filmik, bodajże Gawi, z powrotu Stera do pustego gniazda mnie też ruszył. Chyba 199 strona forum, jakby ktoś chciał.
Gdynia Balbiny znowu w budce 🫣😏🤦
60 Views
60
More