Display: All
Kaszub na trzepaku śpi z głową w piórach
90 Views
90
Dan21
Czyżby zostawiał chatę swojej Pani 🤔😇🤗
Na Unruga ( niedaleko komina ) wzdłuż ulicy dwie martwe mewy .. 😮‍💨 ptasia grypa daje o sobie znać .. oby nasze sokoły dały radę 🤞
102 Views
102
W jakim mieście? Gdynia ,Reda
AnaOxy72
Gdynia. mam nadzieję, że już po ptasie grypie. W tym roku zima była wyjątkowo ....okrutna :(
Dziękuję 😊
Inspe
To Gdynia Admirała Józefa Unruga , dojazdowa do naszego komina GPC
Dzięki  Inspe ,    ja mieszkam na południowym zachodzie Polski ...a w Trójmieście jest kilka gniazd.. .bardziej chodziło mi o to , żeby precyzować ,o jakie gniazdo chodzi .😊
Inspe
U nas w Gdańsku i w Sopocie, aż do Gdyni znaleziono w sumie kilkadziesiąt ptaków martwych
Kilkadziesiąt? Chyba że tylko w marcu.. W styczniu już było ponad 200, głównie w okolicy plaż. :(
Ptasia grypa roznosi się głównie przez odchody, dlatego też ptaki wodne są najmocniej narażone. Dopóki drapolki nie zdecydują się na łatwy łup w postaci martwego ptaka, to raczej są dość bezpieczne.. Aczkolwiek mogłaby już ta grypa odpuścić. :(
😧
Wyskoczył z budki jak z procy
82 Views
82
Baszka
Wrócił
Kaszub na noclegu
75 Views
75
Ster w Gdyni... a już myślałam, że tego dzielnego sokoła już nie zobaczę...
79 Views
79
AnaOxy72
powsinoga pisała, że dziś latały synchronicznie wokół kominów, więc ....oby tak dalej :)
Kaszub z kolacją ;)
69 Views
69
podgląd na Gdyni jest teraz straszny. Wcześniej gdy wyczekiwałam sokołów był na prawde dobry. co się stało, że tak zacina ??!!
71 Views
71
Może wcześniej mniej ludzi wchodziło, bo nie było sokołów? Ja sama skupiłam się na Redzie.
AnaOxy72
mam nadzieję, że to tylko przejściowe problemy
monikam54
Oby, bo nie da się oglądać .. 🥺
Kaszub z prezentem :) Agra szczęśłiwa ;)
73 Views
73
Baszka
Odleciał o 16:54
takie prezent mam do spiżarni go dam. poleciała pięterko niżej 
https://zapodaj.net/plik-X4tWTD4xvM
elik
ten prezent był nie tylko opiórowany ale i całkowicie oskórowany, pierwszy raz widziałam coś takiego
AnaOxy72
Taki facet to skarb😍😄
Lili
😍👍🏻
elik
Agra na poręczy, jest piękna
68 Views
68
Agra w pozycji "Na Koksinkę" ze stop klatki kamera 2 :)
67 Views
67
Kaszub z prezentem 😍
63 Views
63
AnaOxy72
...i poleciał :)
15.30 latają wokół komina 🥰 Gdynia, oczywiście
64 Views
64
AnaOxy72
Ale Ci zazdroszczę tego widoku :)
powsinoga
Jest super,🥰 ale jak tu ogarniać rzeczywistość z lornetką 😂
Drodzy , ktoś poda numer obrączki Agry ?
77 Views
77
Gawi
5HS   2024 rok z Koszalina
Marlena72
Dziękuję
Bardzo dziękuję 😊
5HS
Marlena72
Dziękuję
Bardzo dziękuję 😊
Kaszub z domku nawołuje
77 Views
77
W Redzie Agra na poręczy
79 Views
79
Yvone
Nie zalapalam się :(  na nią
Baszka
Odleciała o 12:29
More