Display: All
Kawęczyn - jajko samotne, posiłek na kracie we mgle
58 Views
58
jur
jur
Hrabia z progu zerka w górę na iglicę
63 Views
63
Według mnie 22:37 Czarnooka zniosła jajo
69 Views
69
kolorowadama3
Nie wiem dokładnie ale co najmniej 5 minut siedziała w dołku zanim pokazała o 22:48
Obserwowałam ją, wyszłam na kilka minut, ona wzięła i zniosła w tym czasie... gdzieś między 22.35 a 22.50.
kolorowadama3
22:48 pokazała jajko i według mnie co najmniej pięć minut siedziała w dołku zanim pokazała
kolorowadama3
A ok 22:35 napisalam w boksiku że będzie jajko i jeszcze parę minut się kręciła
Jest jajo Kawęczyn
51 Views
51
Czarnooka w dołku. Będzie jajko :)
50 Views
50
Samiczka na PKIN - przed gniazdem, czyżby  jajko nr 1 już blisko?
43 Views
43
Oby 🙏
Yvone
Tez bym chciała 🤫, ale odleciała  😦
Kawęczyn sokół w budce, drugi był na podeście ale odleciał
41 Views
41
Drugie jajko na Siekierkach
40 Views
40
Yvone
Już kilka godzin jajko jest
Efa
Efa
Hrabia na podeście coś skubie
45 Views
45
Efa
Efa
To kolacja
Efa
Efa
Zajada
Nela na poręczy
42 Views
42
Konstancin , sokół na kracie
42 Views
42
Efa
Efa
Hrabia woła
43 Views
43
Efa
Efa
Spotkanie w budce
Żerań Nela w budce
63 Views
63
pkin kam1 robienie jajek w zoomie było
78 Views
78
elik
a kolba kukurydzy robiła za przyzwoitkę 😜
86 Views
86
More